TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

ПрофилПредВремето® @rebrendiran
#reach: 65035   ( 337th )
#followers: 1923   ( 1625th )
#1
За македонЦките сончогледи... https://t.co/yLtnwK99Ic
36ReTweets126Favorites·Details
#2
Збогум голем човеку, засекогаш ќе бидеш запаметен како прв шо врзал риба наместо кравата https://t.co/re6wFX5wWc
25ReTweets91Favorites·Details
#3
#ОнаКога ќе си порачаш Учител Јода од #АлиЕкспрес https://t.co/roSurWjASo
26ReTweets63Favorites·Details
#4
Се јачаат комуњариве како они да го победиле Груевски
11ReTweets22Favorites·Details
#5
#ОнаКога ќе ти кажат дека Фени иде у стечај https://t.co/pwe6zl9DzR
9ReTweets19Favorites·Details
#6
Воведоа да може да се пуши внатре за да не се загадува надвор воздухот https://t.co/VTmg2kbhWO
9ReTweets18Favorites·Details
#7
Она: Сакам гитаристи од бенд!
Јас: https://t.co/haIyiHz2iD
5ReTweets26Favorites·Details
#8
Г-дине @GruevskiNikola, ви благодарам што овозможивте десет години да излегуваме во незадимени кафичи и клубови
8ReTweets16Favorites·Details
#9
Она: Сакам опуштени момци!
Јас: https://t.co/CFLP9sNLlv
5ReTweets20Favorites·Details
#10
Teacher mn ste ubava
6ReTweets16Favorites·Details
#11
Не, не врне, туку ти покажува какво е времето 300 дена у година у државата кајшо сакаш да се иселиш
3ReTweets17Favorites·Details
#12
Парите само ти го појачуваат карактерот - ако си великодушен, ќе бидеш уште повеќе, а ако си кретен, ќе бидеш уште поголем кретен
4ReTweets13Favorites·Details
#13
#ОнаКога ни лично ни фамилијарно немаш никаква материјална корист од ниту една партија и те боли кур кој победил на… https://t.co/iNMNJaDWcU
4ReTweets12Favorites·Details
#14
brat mora da imass direktorska faca ssotie https://t.co/ySUPgTgzJV
3ReTweets11Favorites·Details
#15
Скандалозно: Државата исплаќала по 5.000 евра месечно на жената кога сопругот е во затвор!

*На Боркица Груевска му/и' се допаѓа ова
3ReTweets9Favorites·Details
#16
Интервју што ќе биде познато како последното интервју на г-динот Груевски пред апсењето
3ReTweets8Favorites·Details
#17
Ако @Zoran_Zaev годинава не земе за твитерџија шо најмногу напредувал, ќе знам дека се наместени #ТвитерНагради
3ReTweets8Favorites·Details
#18
Македонски гласачи би лајк... https://t.co/uDz1nvwYpA
3ReTweets7Favorites·Details
#19
Не се секирајте граѓани, Владата работи на решавање на вашите проблеми https://t.co/rNauX2bPn9
3ReTweets6Favorites·Details
#20
Ќе ви биде мило да дознаете дека г-дин Тарчуловски десеткратно ги оплодил тие 60.000 евра и ги направил 600.000! https://t.co/kymAuxJuv0
4ReTweets2Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Муаркоmuarko19
2Cvetin Chilimanovcvetin16
3Nikola Gruevskigruevskinikola16
4🐇tiliaiv16
5вина невинаnalutilus16
6⚔ William Wallace ⚔willwallacejr15
7[Не]Видливиот™jovica_c15
8Joccccc...o🐝6joco914
9Пердуфpikabu0012
10USAID Macedoniausaidmacedonia12