TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

џимиринка @ref
#reach: 98515   ( 84th )
#followers: 11272   ( 100rd )
#1
Нема посекси од ненападни пристојни момчиња што во очи им се познава доминантност ♥
49ReTweets196Favorites·Details
#2
Внимание се познава во детали, не големи гестови
31ReTweets83Favorites·Details
#3
Не се менувам, станувам повеќе јас
32ReTweets74Favorites·Details
#4
Имам теорија дека добро ебење ги решава сите проблеми со тоа што ти ја менува перспективата за светот. Планирам да ја тестирам
16ReTweets117Favorites·Details
#5
Солунска од прозор и воздишки од секојдневие https://t.co/KNQgivt1Cr
14ReTweets96Favorites·Details
#6
Забрадени патриарши што се облекуваат во црно и зрачат грев и осудување, твитаат за светлина и им пишуваат на деца приватни пораки
25ReTweets61Favorites·Details
#7
Може да те сакам и да ми е преку кур од тебе истовремено
20ReTweets74Favorites·Details
#8
Љубов не се тестира кога е тешка, туку кога е секојдневна
21ReTweets66Favorites·Details
#9
Пожарникари се лошо платени, најлошо опремени, најретко обновувани како кадар. И работат луѓето. Повеќе од тебе.
17ReTweets72Favorites·Details
#10
Се налутив. Кењате пожарникари за успешно исгасен пожар без жртви, на смешно непристапно место, кај што луѓе седеа и буљаа и НЕ ИМ ТЕКНА ДА ГИ ТРГНАТ КОЛИТЕ без да почне началник да им вика да го направат тоа.
12ReTweets65Favorites·Details
#11
Ќе свртиш грб на сѐ што не ти служи, и ќе ти се отвори светот https://t.co/I13ZA9BuDG
14ReTweets59Favorites·Details
#12
Кога сум лута на себе најлоша сум со други
19ReTweets39Favorites·Details
#13
Ништо не пали како способен, инвентивен маж
13ReTweets55Favorites·Details
#14
Некогаш едноставно треба да правиш работи што те прават среќен, а не да миеш садови на пример
11ReTweets50Favorites·Details
#15
Имам преминато од „сакам да бидам“ во „сакам што сум“
9ReTweets53Favorites·Details
#16
Леле деца убаво постигнување е што живеете сами и независни ама за многу нормална работа зборите и тоа што малку порано од просекот сте го направиле не ве прави ништо повеќе, освен доследни на ситуацијата во која сте биле, во која не секој може и сака да биде ♥
9ReTweets52Favorites·Details
#17
На твитер секој ден има глупости за тоа како штети еманципација на жени, како треба да се однесува вистинска жена, и слични бљувотини
11ReTweets42Favorites·Details
#18
Отворам срце денес, набљудувам, пуштам. https://t.co/qyemPqpwnc
1ReTweets72Favorites·Details
#19
Денес гушкав девојка што не ја знам пошо ѝ требаше, и бев игнорирана од човек што ме сака кога ми требаше и така универзумот си тече некад
7ReTweets53Favorites·Details
#20
Нема никогаш да разберам колку ви значи правото јавно да ширите женомрзие
9ReTweets43Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Хаклбери Фина 🌀katiestrummer27
2Goran Peoskiazder17
3Пердуфpikabu0015
4Go, Devil Sith. LMevilgrouse11
5Real SierraIndiasierraindia7711
6(Л)УТКАmajaska10
7Фломастериjane_sk9
8DIPetardipetar8
9Хартиганmad_hartigan7
10М.О.missdimoski6