TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

САЛЕ @sale_bt1
#reach: 76168   ( 226th )
#followers: 2070   ( 1513rd )
#1
#2
Овој сериозен или? https://t.co/YZvEFiQd2n
27ReTweets85Favorites·Details
#3
Лесно е да му го расипиш денот на човек оди разубави му го кога е расипан
28ReTweets78Favorites·Details
#4
Сиромав е оној кој нема никој крај себе кога му е најпотребен
26ReTweets67Favorites·Details
#5
Ја викале равенка дека дечкото ја фатил со двајца непознати
21ReTweets80Favorites·Details
#6
Се сеќава некој на ова? https://t.co/ehKSOwVt29
7ReTweets76Favorites·Details
#7
Ова го има само во Битола (веспа фрлена во реката драгор) https://t.co/jo3Pu0Qrfn
14ReTweets51Favorites·Details
#8
Од задиволства ме исполнува пешачењето
16ReTweets43Favorites·Details
#9
#10
Ќе ти укради некој твит со 5, 6 илјади следачи и ќе има двојно фејвови и ретвити
8ReTweets49Favorites·Details
#11
Врв на маќедонско инжинерство е да погодат шахта да е на исто ниво со патот
11ReTweets35Favorites·Details
#12
Си се радувам на секој успех колки и да мал и без значаен
10ReTweets36Favorites·Details
#13
Нема жив чоек https://t.co/cOXCVjXKDY
6ReTweets46Favorites·Details
#14
Во мое време сите навивавме за лејкерси
7ReTweets43Favorites·Details
#15
Поглед кон Пелистер https://t.co/HOOXO2gXjC
8ReTweets38Favorites·Details
#16
Во мое време не само од наставникот шо ќе јадеше шамар туку и дома потоа уште десетина дека си го нервирал наставникот
10ReTweets30Favorites·Details
#17
Многу почнав некако да гледам емисии на дискавери за копање злато
8ReTweets36Favorites·Details
#18
#есен во мојот град https://t.co/MKvKxXhTJz
6ReTweets42Favorites·Details
#19
Не знам од кај да почнам со средување на животот ама ќе биди од некаде
9ReTweets32Favorites·Details
#20
Ми смета кога некој ќе го мани мезето за 5 минити и потоа продолжуваме да пиеме на голо
9ReTweets31Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Битолчанкаbit0lcanka119
2🐈🐈 Marie 🐈🐈marie_hotcat78
3✨БизуБизуim_reincarnated72
4ПанкотНе(Е)мртовpivo_ok_pozz69
5Царевата Ќеркаcarevata_kerka53
6Магнолијаbitch_switch43
7Ale✘ ♎️✈️®ace_pilot1541
8Ани*ani_srcka37
9Queen ov Helldeppisdeep29
10Poison Ivyhedera_genus28