TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

SamaEL Lightbringer @samael711
#reach: 41534   ( 768th )
#followers: 890   ( 3563rd )
#1
што бара Лилиќ на телевизија коа нели умре на митинг на ВМРО од дрога??? -.- #инсајдер https://t.co/1F0FxAbgyB
7ReTweets17Favorites·Details
#3
@strezovski pej si ja "hej sloveni" ke ti bide polesno -.- #UTC+02:00 #4ALL #lol | https://t.co/gUWTPKBfut
5ReTweets11Favorites·Details
#4
моменталната видливост во #скопје е све ни ебам по список -.- https://t.co/MLjjb5yS4Q
4ReTweets10Favorites·Details
#5
3ReTweets5Favorites·Details
#7
@Jane_Sk Дедо Мраз:
-Батка, јас а ни ирвасите не планираме да влагаме у таа говнарија во никаков случај, така да све најбоље до кретените и сречна нова #2O18
-.- #lol https://t.co/LVb6fcLhvt
1ReTweets5Favorites·Details
#8
Околу муабетот за прогласуење на најскопска буква, без размислуење и многу замарање мора да ви скренам пажња на буквата која е секако за поштуење -.- #Скопје <3 #O91 https://t.co/IW5upIXHs5
1ReTweets5Favorites·Details
#9
Глеам зaвршиле (конечно) #ШЕГИТЕ за пушење, а почнале за #FWSK, е толку можам да кажам за вас #плебејштино низаедна -.- #UberТашно<3
2ReTweets2Favorites·Details
#10
#Муабети -1979 од Бежан Бежанович во МКЦ
-.- #EPIC #BEZAN https://t.co/AdCXcaC8Zc
1ReTweets4Favorites·Details
#11
цреп си мој..
..а ниту име не ти знам..
-.- #мп3
1ReTweets4Favorites·Details
#12
Прав муж мие судови на рука со ладна вода -.- “#js
0ReTweets6Favorites·Details
#13
појма неам како се викаше али ептен #DiXit -.- #BEZAN https://t.co/HOouFozLX0
0ReTweets5Favorites·Details
#14
poza: ne idam mnogu po shalteri

odnos: bojim se da su ve nista nisu pitali

boja na glas: dedicko
-.- https://t.co/NjYS0bRFve
0ReTweets5Favorites·Details
#15
I togas #ZORAN mu go legalizirase na ganeto -.- #42O #legalizeit https://t.co/1XA4TCIf9i
1ReTweets2Favorites·Details
#17
барем на пиратки мириса <3
1ReTweets2Favorites·Details
#18
оти ми шепти ѓаолот во ушите, на сите им шепти -.- #UberEPIC #LOL <3 #Macedonia
Raspravija na Paljoto so Trenerot. 17 11 2017. https://t.co/veNs647fJC
1ReTweets2Favorites·Details
#19
@Jane_Sk @therealpsmst бате укинат е, цело лето јадевте странски патлиџан, локалниве се многу мал дел од пазарот и… https://t.co/2N4k5QJSzc
1ReTweets1Favorites·Details
#20
@irenska_madness @aktovka znaci samo cist alkohol ffs
1ReTweets1Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Sir Johnsrx0n9
2Elihdorrelihdorr6
3Фломастериjane_sk5
4elverdaderopesimistatherealpsmst4
5PreminPortalpreminportal4
6naruto shippudenirenska_madness4
7инспектор блокpoceldendoma4
8Омај(ФАЌИН)гад!0majgad4
9Chlamyidiaschiffer_pg144
10not your regular bagaktovka4