TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Ентропија @sanjalazanja
#reach: 58329   ( 427th )
#followers: 2494   ( 1279th )
#1
Прејако е ова како сите мерки за загадување ги опфаќаат колите а ниту една ќумбињата и палењата на депонии
16ReTweets52Favorites·Details
#2
In a world full of 10s I'm an https://t.co/YQbeZtTe0f
9ReTweets57Favorites·Details
#3
Слатшејминг, "како ја пуштиле родителите да искочи така" и рокенрол
13ReTweets37Favorites·Details
#4
So broke i cant afford to pay attention
12ReTweets30Favorites·Details
#5
Влагање у палас такси е ко да влагаш во локално кафанче ем се пуши внатре ем на радио иде српско ем мириса на мишка
8ReTweets34Favorites·Details
#6
Anti-smoking poster https://t.co/52pSaqqOZX
11ReTweets22Favorites·Details
#7
Избувлива сум кога некој упорно пробува да ме убеди во нешто што знам дека не е така и после сања ме изненадуваш многу си безобразна
5ReTweets29Favorites·Details
#8
*се лути зошто не ја викнале да искочи иако е во пижами од 7 и чека да и се исуши косата за да си легне*
3ReTweets26Favorites·Details
#9
@TheBatLadyM Ја цел живот пешки идам по дождови па никој не ми дал признание #ПравдаЗаПешаците
5ReTweets18Favorites·Details
#11
многу ми е јако дека се наоѓам у дел од животов кај што сум многу океј и сега повеќе од било кога сакам да зборувам со психијатар
2ReTweets24Favorites·Details
#12
Би работела и 16 саати на ден ако тоа значи дека ќе немам слободно време да размислувам или чувствувам
3ReTweets19Favorites·Details
#13
@Muarko Со нагрнато палто и образ потпрен на прст
4ReTweets15Favorites·Details
#14
-Зошто не стана?
-Ме мрзи.
-Те мрзи? Како не ти е срам да кажеш дека те мрзи! https://t.co/pO7HyDucHF
4ReTweets13Favorites·Details
#15
Јас сум тетката што вика шшшш на тие пред неа кои зборат дур се на концерт
3ReTweets15Favorites·Details
#16
Преубаво ми беше што работев викендов и немав време да ве читам
1ReTweets21Favorites·Details
#17
Шугар деди од ~40 години е совршен: доволно стар за да има свој бизнис и пари, доволно млад за да не пати од еректилна дисфункција
2ReTweets18Favorites·Details
#18
повозбудена сум за неговиот роденден отколку за мојот
2ReTweets18Favorites·Details
#19
#20
Си размислувате понекогаш во каков стан живеат луѓето според тоа како се облечени пошо јас да
1ReTweets20Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Скорќеkapnkrk59
2Брусница Вејнthebatladym18
3Хаклбери Фина 🌀katiestrummer17
4K-Real1krealdeal12
5Пердуфpikabu0011
6toshe xtoshex9
7Бледолики Џентлменpremnogulichno9
8Џотоgiotto_mkd8
9∆имитарrfrnt8
10Алегоријаalegorija7