TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

немам идеја @saranajjakasara
#reach: 35722   ( 912nd )
#followers: 1788   ( 1773rd )
#1
трчате по типки со 500+ лајка и цицки извадени на инста - ве изневеруваат - сите жени се курви браат
6ReTweets22Favorites·Details
#2
Дека треба да има просторија за пушачи треба, дека може да пушите во истата просторија со нас мало морген.
4ReTweets12Favorites·Details
#3
Свесни сте дека нормален народ не би дозволил да се деси Скопје 2014 така?
5ReTweets9Favorites·Details
#4
@DrnDrnJarinja_ @pivo_ok_pozz А зошто тие кога идат кај нас не ги вадат? :D Секој има право да носи што сака, ама не приморан.
4ReTweets9Favorites·Details
#5
Ова е се што се обидувам да кажам во последно. Ебете се и вие и вашето „ама има и полошо“. К-У-Р М-Е Б-О-Л-И. Јас с… https://t.co/TmgqyzSGKJ
3ReTweets10Favorites·Details
#6
Ако уште некој ми каже дека депресијата е ради негативни мисли и погрешен фокус нема да одговарам за постапките кон него.
2ReTweets12Favorites·Details
#7
Дали постои човек во Македонија што кога ќе му кажеш дека е лошо нема да ти каже абе во Африка како живеат, се нешто ви смета???
2ReTweets11Favorites·Details
#8
@WaiterMKD а зошто само жените, може и ние сакаме неотпакувани бонбони? Или вие ебете кај ќе стасате ние ќе ве чека… https://t.co/eBXW0RmhC4
0ReTweets15Favorites·Details
#9
Јас знам една типка шо мораше да се омажи за еден пошто се Д-О-П-И-Ш-У-В-А-Л-Е и татко и дознал и ја натерал. Ама иначе слободни се сите.
1ReTweets12Favorites·Details
#10
Аргумент левел македонски твитерџија:другарка сака да купи кола од Германија и ликов и бара 2.500 евра унапред и му вика ок ама и мене ми треба гаранција дека колата ќе биде таму кога ќе дојдам и и вика ја сум муслиман забрането ми е да лажам.
1ReTweets12Favorites·Details
#11
@zarkovski Мене не ми е јасно зошто воопшто се дебатираат работи што загрозуваат нечие здравје, нормално дека не може да се пуши внатре.
2ReTweets8Favorites·Details
#12
Не знам дали тоа што психичките болести се врзуваат со нивото на интелегенција ме теши или нервира.
2ReTweets7Favorites·Details
#14
Од градежен ми пратиле мејл дека е забрането присуство во објектот деновиве. И да ме викате не идам хехехехе
1ReTweets8Favorites·Details
#15
Ако сакате пари студирајте нешто кај што има иднина, ако сакате да студирате нешто од љубов студирајте ама не го ТУ ПЕ ТЕ дека нема работа.
1ReTweets7Favorites·Details
#16
Дино Мерлин: Лако чеш ти без мене!
Весна Змијанац: Али како чу ја без тебе?

Па нели сеа ти кажа!?!?!?!?
0ReTweets9Favorites·Details
#17
паметна онаа шо ќе те остави сам да си се довлечкаш :D https://t.co/mfgsGmCdKf
1ReTweets6Favorites·Details
#18
Mmmm idk how to say this амааааааа ничии прсти не ги збира во штекер https://t.co/EbpF30ZKcb
1ReTweets6Favorites·Details
#19
Секогаш кога ќе слушнам дека нечии голи слики излегле во јавност ме интересира шо мислите кога праќате и дали мислите воопшто?
1ReTweets5Favorites·Details
#20
Почнав на сите да им кажувам 30-45 мин порано да дојдат отколку шо планирам да се појавам. Ќе губам ја живци пошо вие немате осет за време.
0ReTweets8Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Фиксиfilipfiksi37
2Tȟatȟáŋka Íyotakezarkovski27
3Waiterwaitermkd27
4Д.Д.Ј.drndrnjarinja_19
5ЖРТВА НА РИТУАЛjumalatuoni19
6Ајван™golem_ajvan17
7EmptyPersonadarkhour_seeker17
8AAndrejandrej08116
9Битолчанкаbit0lcanka15
10вина невинаnalutilus15