TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Д Бој © @sasajko
#reach: 38645   ( 836th )
#followers: 7189   ( 285th )
#1
Сите сме за лечење ама докторите први киднаа...
22ReTweets47Favorites·Details
#2
Од уметности не сфатливи за фиромската ... https://t.co/WJHgAOmfpp
16ReTweets53Favorites·Details
#3
Ај надвор, сонце има ...
јас : https://t.co/SrZnxGpJqp
18ReTweets38Favorites·Details
#4
Дел од годината, од мене наречен "живот на стендбај"
18ReTweets33Favorites·Details
#5
Купувај од пазар домашно(македонско) не од маркет увозна хемија !
16ReTweets34Favorites·Details
#6
Сакај ме, ќе ти чистам калинки ....
14ReTweets34Favorites·Details
#7
Препотентноста би е бааги лоша особина, ама па вие си знаете може поудобна од дружељубивост е.
9ReTweets20Favorites·Details
#8
Кај се купува нова глава, за да го издржи времево ми е...
7ReTweets22Favorites·Details
#9
Живот и к'смет ... https://t.co/yQvfWk59wW
7ReTweets14Favorites·Details
#10
Не дека сакаат, до ишкањето на мувата е ...
6ReTweets12Favorites·Details
#11
Тебе бабино, ич тулето да не ми те болит ...
6ReTweets11Favorites·Details
#12
Макарони печени никогаш доста.
4ReTweets16Favorites·Details
#13
Умирамммм....Либ(р)еее, загинвам .... https://t.co/zg9aRSXHrC
4ReTweets16Favorites·Details
#14
Појасно, ЗДРАВЈЕ !!! https://t.co/BGuQHl2pMj
4ReTweets15Favorites·Details
#15
Она кога идеш во кафана ...пола ти заспиваат на маса
4ReTweets12Favorites·Details
#16
Болат плеќи од поставени цели... стискам заби и посилно чекорам .
4ReTweets12Favorites·Details
#17
Пак пиеше ?
Јас : https://t.co/cFMkCFrsY3
3ReTweets10Favorites·Details
#18
Многу трици се изедоа како за држава кај продажбата на цигари е поголема од леб.... ЌЕ СЕ ПУШИ СЕКАДЕ не само по темни ќошиња.
4ReTweets5Favorites·Details
#19
Зашо блок нит следени нит знаени ... 😑😶😏 https://t.co/PMW6FbblOb
3ReTweets8Favorites·Details
#20
Зборено е со келнер, бил за пушење по кафичи.
3ReTweets7Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1De Heks 👑sarahshei111
2М.О.missdimoski10
3Vvvilaomnivila4
4Ненaспaнaтa убaвицacassi0peia__4
5🐈🐈 Marie 🐈🐈marie_hotcat3
6Angélique™ladamedumonde3
7На Дедо Најпаметниотi_najubaviot2
8Пердуфpikabu002
9Beawinniepooh20142
10Мониmonipucval2