TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Chlamyidia @schiffer_pg14
#reach: 129786   ( 16th )
#followers: 8110   ( 206th )
#1
Сите сакаат куќичка во планина со камин и снекче и сѐ. Никој не знае секира како изгледа.
80ReTweets287Favorites·Details
#2
Кога ли конечно ќе сфатите дека не е до големината? Нам ни е битно да сте добри, посветени, стабилни, вредни и искрени.

И да ви е голем.
65ReTweets282Favorites·Details
#3
Еден ден и јас ќе имам секс. Ќе виите.
41ReTweets189Favorites·Details
#4
Леле луѓе кога ќе падне снег, па крцка под чизми, па чварки на астал, па баботи печка а не влече па отварај ја, па саѓи на теписи, па генералка па у курац...
43ReTweets160Favorites·Details
#5
Ако немавте деца кучињата немаше да ви ги касаат.

Сами сте си криви.
41ReTweets157Favorites·Details
#6
Нејќам да сум лоша со луѓе, никад.
Ама па и вие луѓе ли сте.
48ReTweets126Favorites·Details
#7
На Македонија ѝ фали море. Цело едно да ни го истурат одозгора.
43ReTweets126Favorites·Details
#8
Не сум ја дебела, само планирав да бидам повисока.
37ReTweets127Favorites·Details
#9
Има едно супер видео на јутуп за како со обични ленти за брк да си ги средиш веѓите.

Е сега, да ве прашам: За колку време пак ќе ми пораснат трепките?
19ReTweets134Favorites·Details
#10
Мажи, вашиот изглед ич не ни е битен. Битно ни е или да сте успешни или да нѐ пазите ептен.
23ReTweets113Favorites·Details
#11
Жени, нашиот изглед им е пресуден. Затоа, ако не сте убави, ни под разно не компензирајте со памет.
27ReTweets101Favorites·Details
#12
Здраво, јас сум Кламидија, имам 36 години и многу касно у животот сфаќам некои работи.
12ReTweets124Favorites·Details
#13
- Де бре, барем ти си фриленс, можеш да најдеш време!
- Фриленс не е државно.
20ReTweets85Favorites·Details
#14
На што ќе бидеме навлечени ако ни ја одземат тагата?
25ReTweets70Favorites·Details
#15
Да, стареењето не е најубавата работа на светот, ама барем сексот е подобар.
24ReTweets72Favorites·Details
#16
Девојка ти знае ли колку си осамен?
18ReTweets90Favorites·Details
#17
Имаше едно време кога повеќето овде се почитуваа, дружеа и си помагаа.
Одамна не е.
20ReTweets75Favorites·Details
#18
На твитер се вреѓаме со „курва, педер, свиња, шиптар, небањат, чипиран“ затоа што и да се обидеш интелектуално да навредиш некого обидот напразно ќе одѕвони во етерот.
18ReTweets76Favorites·Details
#19
Смеј се бре, тоа што плачеш од внатре е само кондензација, иде се' во бешика и после мочаш. И тоа е тоа.
19ReTweets71Favorites·Details
#20
Никад не се ситам.
Не уживам во повредување луѓе.

Ама одбивам да сум жртва,
16ReTweets75Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Д.Д.Ј.drndrnjarinja_90
2Sasho Andonovdr_koljo52
3Омај(ФАЌИН)гад!0majgad51
4баба зинетиcentraphor0940
5Кукуњавскаemmyllija39
6i999yi999y39
7Дуле СавичⓇshushmula38
8toshe xtoshex37
9Santino020by00735
10БабаКаља ❄️katemagritte33