TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Seir_man @seir_man
#reach: 37005   ( 886th )
#followers: 387   ( 7338th )
#1
Доста е за денеска
Лека ноќ https://t.co/nDFqsxEMTq
6ReTweets16Favorites·Details
#2
Дали сител прекина прес на груевски за да се одржи прес на сдсм
Далиииииииии?????
Хахахахахаха
4ReTweets21Favorites·Details
#3
@Nebiten_ Лајк
Ако ги сакате... чувајте си ги дома како сакате. А надвор маски, ланец вакцинирани и све по ред. Нема шо да трчам на кеј и вие со кучињата пуштени и без маски стрес да ми праите.Уличните или у стационар или е вака бељи ќе праат по улиците. Ако си ги сакате дома земете си ги
1ReTweets25Favorites·Details
#4
Хахаха
@MozzartMK
Сеирџии ниедни
😂😂😂😂😂😂😂😂😂 https://t.co/aEz4Err21S
3ReTweets16Favorites·Details
#5
Тој што ја води работата на партизанска треба да оди у затвор...
Иживљавање со цело скопје 5 месеци
Пичка ви матет лоповска
4ReTweets12Favorites·Details
#6
Коа немаш визија и инструменти за подобра иднина, збориш за историја...
Све ве занима, цркви, бугари, грци, филип, александар, име на стадион, споменик, договпр со бугари, патриотизам, комити, партизани...
А немате 500 евра на страна у животот... до кога бе другари???
4ReTweets9Favorites·Details
#7
2ReTweets7Favorites·Details
#8
@zorbital Јаде паштети секој ден од алди
1ReTweets9Favorites·Details
#9
@MilanEye @MassMirabelli I lost confidence in this management
0ReTweets9Favorites·Details
#10
@BazeLazevski Да, во право си. Само една друга работа
100 коли таму со еуро 5
300 тука со еуро о.5
Иначе во право си... не е до колите
0ReTweets7Favorites·Details
#11
Не постои по наместено фудбалско првентсво од турското...
Срамота
1ReTweets4Favorites·Details
#12
@gjorche_m Поздрав од седумкратниот европски првак до вечниот лузер со песната јебали те сви а једном и ми
😂😂😂😂
1ReTweets3Favorites·Details
#13
Прекинете ја ве молаааааам
Помоооош судија
Вааар
Аааа хелп не е фер
Не играм
Ахахахахахахсхахсхахахах https://t.co/gAEM26GaoB
1ReTweets3Favorites·Details
#14
@SarahSHei1 Биќе ѓоле
Муќкао си
1ReTweets2Favorites·Details
#15
@starmarsovec @jp_euro @zarkovski @parg0 @mila_carovska Па нели сме 5та најбрзо растечка економија во европа
Така латас кажа
1ReTweets2Favorites·Details
#16
You have team that spent more than 250 mil
And is worse tahn last year squad
5loses in 7 games
And you dont cgange the coach
Shame
@acmilan
1ReTweets2Favorites·Details
#17
@BazeLazevski Да. И да не не е од колите. Јер коли има и летно време...
1ReTweets2Favorites·Details
#18
Само ти фаќај сеир
😂😂😂😂 https://t.co/ZU92u5WkpL
1ReTweets2Favorites·Details
#19
@BazeLazevski секоја чест мајсторе...
Бонучи е една обикна пичка од играч
У тој јуве и ја ќе бидам играчиште.
А остатокот се локал аматери
1ReTweets1Favorites·Details
#20
@acmilan @MassMirabelli @bonucci_leo19 @FIFAcom Is bonucci still milans captain and montela coach?
You are amateur
280 mil eur spent
Shame
0ReTweets4Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Baze Lazevskibazelazevski100
2De Heks 👑sarahshei156
3Мечкаgjorche_m40
4Mangoran_man22
5AC Milanacmilan19
6Sport Lifesportlifebet12
7Дорчоdorcobre12
8Vincenzo Montellavmontella12
9Vipvipmk11
10Poison Ivyhedera_genus10