TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Имам девојка @seirdotmk
#reach: 106402   ( 52nd )
#followers: 6440   ( 347th )
#1
Драги Скопјани. Поентата на Водно е да идете таму ПЕШ! Ако сите ги ставите колите таму, исти курац е. https://t.co/cMw4MEqT24
71ReTweets229Favorites·Details
#2
Овие лепотани бараат дом. РТ би било во ред. https://t.co/O3DkC0TRkb
66ReTweets49Favorites·Details
#3
Ако Лондон е шума, Скопје е пустина. https://t.co/nNcddkVYLy
40ReTweets99Favorites·Details
#4
Радосни вести! Нема да не има на Евровизија годинава! МРТВ не платила! https://t.co/vUnCcUadbp
24ReTweets106Favorites·Details
#5
Вие очекувавте полиција да ги фаќа оние што газат луѓе #НаТочак? Они ги газат точкарите бе! https://t.co/keDC5ZVVaa
37ReTweets63Favorites·Details
#6
Инстересно како ВМРО во опозиција наеднаш почнаа да им сметаат убиства, лошото здравство, лошото образование, изборни манипулации, прислушување, а 11 години немаа проблем со тоа.
24ReTweets78Favorites·Details
#7
Али не е срамно Бошковски 2 саати да лежи на цементо за да го снимаат. https://t.co/CIyqFXlvvj
20ReTweets66Favorites·Details
#8
Еве ги го загадувањето од горе да си го видите. https://t.co/lfkQuzcxRg
21ReTweets35Favorites·Details
#9
Ако го знаеш градоначалникот, можеш да го земеш и цел тротоар. Ма и улицата земи ја, што им ебеш матер. https://t.co/RLYDYtduED
18ReTweets39Favorites·Details
#10
Awww shit nigga, someone's going to JAIL!
https://t.co/NFup7qAsER https://t.co/cLT6EEjPhs
17ReTweets38Favorites·Details
#11
Да ми извини Тарчуловска, имам другари кои работат инжинери во светски фирми во Холандија, не земаат 5000 ЕУР плата.
9ReTweets52Favorites·Details
#12
Властите во Хаг изненадени, откако хорда Македонци се појавија пред вратите на затворот во Шевенинген, очекувајки 5… https://t.co/G8HKEndZob
12ReTweets42Favorites·Details
#13
ВАКОВ КРИМИНАЛ НЕ СМЕ ЗАТЕКНАЛЕ СО ГОДИНИ, ПРИЧИНАТА НЕМА ДА ВИ СЕ ВЕРУВА! https://t.co/Nj6WBW5yFd
11ReTweets43Favorites·Details
#14
Бев на доктор ради стрес. Ми го препиша ова: https://t.co/z4N2tvD8bd
9ReTweets47Favorites·Details
#15
Отворив фиока на жена ми, и дознав со години дека ме запрашувала со алуминиум! https://t.co/0rIYFOfeda
9ReTweets46Favorites·Details
#16
Многу сте гнасни да ви кажам. Во Америка и скитниците си ја фрлаат храната во корпа. https://t.co/CgMSabBl92
8ReTweets47Favorites·Details
#17
Да се потсетиме на една од успешните проекти на ВМРО, картичките за украс. https://t.co/UhZLoLjMDX
10ReTweets39Favorites·Details
#18
Овие будаливе 6 галии планирале бе! https://t.co/GcUb0MU9S7
9ReTweets30Favorites·Details
#19
Судијката со Сваровски обетки https://t.co/hX8tdnE5Ki
8ReTweets28Favorites·Details
#20
Од бош муабети издвојуваме:
- Боцкаш ли нешто?
6ReTweets33Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Ибе Паликуќаibe_palikukja85
2i999yi999y49
3Dimanodimanovski37
4дамјаневdamjanev37
5Енергон ⚡⚡sup_exp37
6Mulanzlatnoslavejche35
7Canadian Coyotespacebloomp33
8Mindрluмbеrmindplumber29
9HacmeBkahacmebka29
10EmptyPersonadarkhour_seeker28