TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Артистот @shkottt
#reach: 83221   ( 173rd )
#followers: 8685   ( 176th )
#1
Пиперките ги миеме и ги чистиме од рачките и семките.
Во тава го ставаме меленото месо со малку масло и го пропржув… https://t.co/XLWcbCWPuf
21ReTweets92Favorites·Details
#2
да се заљубиш во убава девојка е како да читаш книга само заради сликите. РТ
29ReTweets64Favorites·Details
#3
Пред да те излаже тој со непрсканите јаболка, размисли дали стварно сакаш да живееш 100 години
19ReTweets47Favorites·Details
#4
замисли бистриш некоја висока политика на твитер и наеднаш се будиш во градинка и почнуваш да лупаш со шипка по оградата. се било само сон
17ReTweets52Favorites·Details
#5
последната журка е на твојот погреб
16ReTweets53Favorites·Details
#6
со бившата сум на вие
12ReTweets54Favorites·Details
#7
а џамијата ќе биде ќерка на бугарската црква, или ќе ја оставиме сама? пошто не е ок да се делиме вака.
13ReTweets43Favorites·Details
#8
номиниран сум за наjанима френдли профил? е па гласајте ме да не го стиснам појако од што треба #тиктактиктак https://t.co/HNjHdsa99o
11ReTweets44Favorites·Details
#9
а бе кој тепаше вчера на Златно Славејче?
9ReTweets47Favorites·Details
#10
толку многу сакав 280 карактери. ете сега ги имам и не знам што да пишам. сакам да рапувам како што рапуваше Ени Ле… https://t.co/URIBa5Fl8F
7ReTweets45Favorites·Details
#11
кога ќе подразмислам, и Бојчен ја заслужува наградата за најаниме севиџ. Сепак девојчето има ставено цела рака во анус од крава. #Respect
5ReTweets50Favorites·Details
#12
сестро не може на инстаграм сите слики да ти бидат во различни коли а облеката да ти се повтара. затоа се преориентирав кон животните
9ReTweets37Favorites·Details
#13
сакам да ги преведам македонскиве серии на турски
7ReTweets42Favorites·Details
#14
Џорџе Балашевич ме тераше да пукам со калаш во 94
9ReTweets34Favorites·Details
#15
- зошто си направил рецка на веѓата?
- не направив јас, куршум ме цивна
10ReTweets31Favorites·Details
#16
од понеделник почнува Зимско Рекреативната Програма
4ReTweets43Favorites·Details
#17
Бараме сениор или мид .Net девелопер! РТ ве молам
ne jemi duke kërkuar. zhvilluesi i softuerit neto. RT

faleminderit

https://t.co/fvoSG1R42N
16ReTweets5Favorites·Details
#18
до вчера овци пасел, денес треба општина да води. со што да пука, со розите од бабата пред веро?
7ReTweets32Favorites·Details
#19
у 90тите имаше најјаки женски. види го gnr - don't cry, спотовите на george michael, the beloved, денес Теута ти е градоначалник на тетово
5ReTweets37Favorites·Details
#20
- а да ти дадам 20 биткоина да ми го дадеш станот?
- баба ми нејќе
6ReTweets30Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1RēnåTabaad_influence27
2Zarko Ristovskidecimalfawn421019
3Mirko Popovpmg_recordings19
4дандилsatirahumor15
5Jasna Koteskajasnakoteska14
6Џотоgiotto_mkd9
7🐇tiliaiv8
8Ljubišasulimanovic8
9Скрачиskraci7
10Ангелаrumshtangla6