TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Шод ае @shod_ae
#reach: 21577   ( 1418th )
#followers: 1808   ( 1736th )
#1
Дечки навалете....твитови за преведување

https://t.co/Owme5uVeGJ
2ReTweets3Favorites·Details
#2
@atortevski Мене не ми е јасно зошто воопшто некој ги перцепира нив, па уште се нервираат коа ги гледаат, па мене м… https://t.co/K3LD8E2l7r
0ReTweets9Favorites·Details
#3
2017 година.
Сè уште не научив дали ако срцнам на Инста, задолжително морам истата слика да ја лајкнам на ФБ.
2ReTweets2Favorites·Details
#4
@kolumnistot @vane_passenger @dimanovski Ах колку сакам да нема држави и граници по светов...и да не се колеме за р… https://t.co/6uuChjXAim
1ReTweets4Favorites·Details
#6
@TipOdKarpos @NatalijaaaT 😂😂😂😂
1ReTweets2Favorites·Details
#7
@Rebrendiran Да, сега некако сите се "па рано е уште, не е он крив, од Нино што го еба здравството е ова...."
1ReTweets2Favorites·Details
#8
@angelebe @mindplumber Не признавам без затемнети стакла и неонки испод #fastandfurious
1ReTweets1Favorites·Details
#9
@TipOdKarpos @NatalijaaaT Млади и попалени...мислиш важно ни беше каде?:)
1ReTweets1Favorites·Details
#10
@pece_juventino @NatalijaaaT @TipOdKarpos Па ако веќе си бил во дугачка врска/брак со БМВ-то... :))
Не знам...од же… https://t.co/Z2ld7b9VlO
1ReTweets1Favorites·Details
#11
@NatalijaaaT @TipOdKarpos Не секогаш...бар од моја страна 😛
1ReTweets1Favorites·Details
#12
@TipOdKarpos @NatalijaaaT Плажа, скали од хотел, влез од зграда (не прашуј), ливада, шума...😆😆😆
1ReTweets1Favorites·Details
#13
#ОнаКога појма немаш од кој профил си уклучен... https://t.co/GTipGqd4vg
1ReTweets1Favorites·Details
#14
@SarahSHei1 @mikroskopiram Аматеризам.
Нек кажат ко ќе стигнат до 1000, ко Лисиче минатото зимо
:)))
0ReTweets4Favorites·Details
#15
Уф, каков наслов...

https://t.co/iTqOXIFW7x
1ReTweets1Favorites·Details
#16
@jovica_c @egodollaric 9-17 е крајно глупо време. Цен ден отиден.
0ReTweets4Favorites·Details
#17
@WaiterMKD Пријаво во Државен Пазарен Инспекторат и пиши им на Подравка
0ReTweets3Favorites·Details
#18
1ReTweets0Favorites·Details
#19
@SarahSHei1 Збориме за адвокатчено што паралелно беше советник во О. Центар и се пењавеше бранејќи го & со.?
0ReTweets3Favorites·Details
#20
Како напнавте за Елена, мислиш претходно добри песни и текстови имала
0ReTweets2Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Колумнистотkolumnistot10
2ПротоТип од Карпошtipodkarpos9
3Трпанаnatalijaaat9
4TrashPanda™ 🐨strezovski5
5Lyanna Mormont 👑sarahshei14
6Обичен Александарsendvicsovegeta3
7Andreja Stojkovskiandrejas_mkd3
8На Ванчо постариотkarsijak3
9Tȟatȟáŋka Íyotakezarkovski3
10Stevco Jakimovskijstevco3