TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Румче @shtangla69
#reach: 52143   ( 565th )
#followers: 321   ( 8497th )
#1
51ReTweets13Favorites·Details
#2
Ех да бевте такви, како што глумите дека сте..
26ReTweets74Favorites·Details
#3
Дечки потребни сме и на Марија.Јас донирав,можете и вие.
Ајде РТ и донирајте! #ЗаМарија♡ https://t.co/azjtAVSvxw
37ReTweets11Favorites·Details
#4
- Мислам дека си одговараме!
Што си во хороскоп?
Јарец. Ти?
- Коза брату
5ReTweets32Favorites·Details
#5
Сите луѓе спијат различно. Јас пример спијам на страна, другарка ми на стомак, а бившиот мој со сите.
5ReTweets23Favorites·Details
#6
Дожд.
Чаша вино.
Ти до мене.
Од наведеново само дождот го имам..
2ReTweets23Favorites·Details
#7
Неделно,спремна за по родендени https://t.co/WvNgwPCtQt
0ReTweets28Favorites·Details
#8
кој го измисли ова одењево на работа..
3ReTweets19Favorites·Details
#9
Дојди да пиеме пиво и да глеаме фудбал
3ReTweets14Favorites·Details
#10
Пошо цедениот сок од портокал е поскап од пивото, затоа сме алкохоличари :))))))
2ReTweets17Favorites·Details
#11
Ја од идниот дечко сакам само една работа. Да има муда да пиеме пивце, узо,коњаче..а не ко пичица од трето пиво да паѓа у несвест
1ReTweets18Favorites·Details
#12
Заебано е да си играш со машко кое знае што сака,а те посакал тебе #евенезнам
3ReTweets11Favorites·Details
#13
Ај кажете му дека ми е љубов, јас немам храброст.
4ReTweets8Favorites·Details
#14
Немаш храброст за моиве желби.
2ReTweets13Favorites·Details
#15
Мотивационо писмо, како да дадеш отказ pdf.
2ReTweets11Favorites·Details
#16
кога некој ми чепка у телефон,а побарал да се јави негде.. https://t.co/EmVt8eA0Py
2ReTweets10Favorites·Details
#17
Недела е. Сите сте дома со најблиските, јас на работа, трпам секакви будали. Катастрофално
1ReTweets12Favorites·Details
#18
Не ми е јасно како можете Дурловски да го обвините и на исти кантар да го стаите со оние терористи што го направија крвав Велигден пред неколку години? Срамота моја Македонијо, С Р А М О Т А
3ReTweets6Favorites·Details
#19
Од синус и косинус моментално синусите ми се активираа
3ReTweets6Favorites·Details
#20
Кафе пауза.. https://t.co/vCP4hSmqbZ
0ReTweets14Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Луциферja_dvojnik27
2Santino020by00714
3🚨⚡Provincials Hunter⚡🚨vmro_do_grop12
4🇦🇱 Командант Шеваљ Jr. 🇦🇱el_megunogovic9
5ПанкотНе(Е)мртовpivo_ok_pozz9
6Ale✘ ♎️✈️®ace_pilot158
7Поглиачиsmoothmanmk8
8[Не]Видливиот™jovica_c8
9Meto Iliev♈imiteiphone5
10superbowlherc01235