TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

#reach: 15317   ( 1915th )
#followers: 294   ( 8939th )
#1
Ајде кој е за мрсен мазник...вртен,сукан.. https://t.co/T38yZEyHKc
4ReTweets29Favorites·Details
#2
@smensky Да не речиш лажам,сега ја видов ,сум ја имал и јас сликнато...и стварно вреди...🙂 https://t.co/M4Oa4fv1p0
1ReTweets4Favorites·Details
#3
@ddimkooooo @mindplumber Нема тука двојба,те викам,јас плаќам,ме викаш,ти плаќаш..се договараме,пола ,пола...и се е ок...🙂
1ReTweets4Favorites·Details
#4
@Ibe_Palikukja @rnixn @Shushmula Со самото тоа што си жена,веќе си ѕвезда...
1ReTweets2Favorites·Details
#5
Не можам да ве разберам на твитеров,глупи постови,сто срциња,ама демек влијателни..некој гревче ко мене као паметен ,ама курац...јеби га
1ReTweets2Favorites·Details
#6
Ај и јас да бидам во тренд,и јас си свиткав палачинка,ама малку подебела ми испадна...🙂 https://t.co/8Gwpz4lAPg
0ReTweets4Favorites·Details
#7
@4_pilos @i_najubaviot Прати и превоз за назад...🙂🙂🙂 https://t.co/oY4kewUIim
0ReTweets4Favorites·Details
#8
Е ај повелете на по една жолта пред ручек...да си се пофалам со мезево,хоуммејд,изгор луто... https://t.co/G5KftmrtAP
0ReTweets3Favorites·Details
#9
@im_reincarnated @Kroffni4ka @Shisharka_ На вакви да не мислиш... https://t.co/LMIJ22Xqng
0ReTweets3Favorites·Details
#10
@iskulirana @DrnDrnJarinja_ Јас кога учев амеби се викаа...ееее ама јас кога учев....😂
0ReTweets3Favorites·Details
#11
@Dr_Koljo @darkhour_seeker Добаррр!!!ги отепа за сите пари...крцкај си...😂
0ReTweets3Favorites·Details
#12
0ReTweets3Favorites·Details
#13
@rnixn @Shushmula @Ibe_Palikukja Сомнително нешто ова,сингл???
0ReTweets2Favorites·Details
#14
@rnixn @Shushmula @Ibe_Palikukja Не биди стегнат ,че кажам на прилепски,ко за на инекција,покани и други,ќе носат с… https://t.co/XrTJYI4LyK
0ReTweets2Favorites·Details
#15
@Ibe_Palikukja @rnixn @Shushmula Пу ј*зк,се залетав,прочитав сарма да е,па лиги ми дојдоа...
0ReTweets2Favorites·Details
#16
@Ibe_Palikukja @rnixn @Shushmula Е,да не може,ни месото,ни зелката...ама се некој ќе се најде да ја свитка.
0ReTweets2Favorites·Details
#17
@Shushmula @Ibe_Palikukja @rnixn Добро бе,не се нервирај па ти одма...
0ReTweets2Favorites·Details
#18
@Shushmula @Ibe_Palikukja @rnixn не,само ЕУ...
0ReTweets2Favorites·Details
#19
@Shushmula @Ibe_Palikukja @rnixn И сега како да ти помогниме?Еве пробај со алуминиумска прашина ко за почеток..
0ReTweets2Favorites·Details
#20
@Ibe_Palikukja @Shushmula @rnixn Лажу те душо моја,лажу...
0ReTweets2Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Ибе Паликуќаibe_palikukja20
2Mindрluмbеrmindplumber16
3Дуле СавичⓇshushmula15
4Никсонrnixn13
5Шишаркаshisharka_11
6Битолчанкаbit0lcanka10
7couch potato 🥔kroffni4ka9
8Каља ☆katemagritte8
9ПанкотНе(Е)мртовpivo_ok_pozz7
104_Pilos4_pilos7