TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Цветко @skhornet
#reach: 36370   ( 901st )
#followers: 3971   ( 717th )
#1
Сеа @filippetrovski на една рака може да ги брои жмровските градоначалници, другата ќе му биде слободна за дркање
15ReTweets64Favorites·Details
#2
Аеродромот во Скопје да се вика
"Тоа што нема Битола"
9ReTweets33Favorites·Details
#3
Агол лево https://t.co/CHAZfVCR29
4ReTweets5Favorites·Details
#4
Дојде време да викаме "во времето на вмро"
2ReTweets7Favorites·Details
#5
Му кажуем на @Shushmula како би го лапал @rnixn сеа
1ReTweets10Favorites·Details
#6
Ако не корне на доместос коа искача.од купатило, остај ја кучката
1ReTweets9Favorites·Details
#7
Агол лево https://t.co/tttqivc4RA
2ReTweets5Favorites·Details
#8
Koa ви е ладно се стаате под ќебе, така?
Е па под три сум, дајте друго чаре.
0ReTweets9Favorites·Details
#10
@ArslaJeMeniBog @SayOnlyOnce После гласање :)
1ReTweets2Favorites·Details
#11
@ArslaJeMeniBog За тоа неам време
1ReTweets1Favorites·Details
#12
@SayOnlyOnce @ArslaJeMeniBog @limuntabiet @GIPHY На национална база ќе се вреѓаме коа немаш друг аргумент?
0ReTweets3Favorites·Details
#13
@ArslaJeMeniBog Пеери!
0ReTweets2Favorites·Details
#14
0ReTweets2Favorites·Details
#15
Ај спиење на рати, ама на три пати да го сањаш Лазар Бараков?
0ReTweets2Favorites·Details
#16
0ReTweets2Favorites·Details
#17
Break on through to the other side
0ReTweets2Favorites·Details
#18
@DusanSilni18 @limuntabiet Така те учат по дома?
0ReTweets1Favorites·Details
#19
Твитај си
0ReTweets1Favorites·Details
#20
@limuntabiet Све е до тоа "кечапмајонез"
https://t.co/dlztmqHR6p
0ReTweets1Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Др Арсланагићarslajemenibog8
2Девојката на Тарзанlimuntabiet5
3Тишинаsayonlyonce3
4Ник Слотер™safarafov2
5Дуле СавичⓇshushmula2
6Цар Душанdusansilni181
7Средаmpatgod1
8Пердуфpikabu001
9GIPHYgiphy1
10Филип Петровски 🛡filippetrovski1