TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Скрачи @skraci
#reach: 67221   ( 322nd )
#followers: 6913   ( 306th )
#1
Пола Македонија се пишаа бугари, ама втора светска војна не ја простуваат
18ReTweets73Favorites·Details
#2
А тебе колку грама лешници ти е дневницата?
19ReTweets41Favorites·Details
#3
Студентски пленум засекогаш! https://t.co/dlMHGIsRi9
2ReTweets35Favorites·Details
#4
Има два тројца од вас што не дадоа предлог за името на аеродромот, нешто се двоумите меѓу предлозите, што чекате?
5ReTweets25Favorites·Details
#6
@MedoDimoski Им ја тргаш скалата ја ставаш на дрво и симнуваш исплашено маче
4ReTweets21Favorites·Details
#7
Групата била изманипулирана донесена од Косово им биле дадени пушки и куршуми и тие сами почнале да пукаат
4ReTweets15Favorites·Details
#8
Шилегов си се фати за работа, а вие мрчете си слободно
2ReTweets18Favorites·Details
#9
Ќе се чистат општините од отпад
Коментари: мозоците да си ги исчистите криминалци едни!
Ќе се донираат парите од новогодишната прослава
Коментари: тие што донираат не треба да се фалат
Кај завршуваат тие донации знае ли некој
2ReTweets14Favorites·Details
#10
Има зезнати работни позиции, а има и судијка на Диво Насеље
3ReTweets10Favorites·Details
#11
Точно е дека имам мисија на твитер и дека е врзана со заби
2ReTweets13Favorites·Details
#12
По рецептот на @Hedera_Genus https://t.co/NKbYzlcQBy
1ReTweets15Favorites·Details
#13
Мислам Стевчо ради апликацијата изгуби
2ReTweets11Favorites·Details
#15
Жени се 50 % од население, а освоија 6 општини
2ReTweets9Favorites·Details
#16
Не сте вие за да ви дадат 280 карактери
2ReTweets9Favorites·Details
#17
Јас кога бев средно насилници и тепачи не стигаа ни до втора година во ЈБТ одма ги бркаа од школо
1ReTweets12Favorites·Details
#18
А бе овие бело што шмркаат во тоалети, па имаат ли тие луѓе некакво право?
2ReTweets8Favorites·Details
#19
Природата се радува на дождот https://t.co/vqxjpdQy63
1ReTweets11Favorites·Details
#20
ОБВИНЕТИОТ ВО „ТРИСТА“ НЕ ДОЈДЕ НА СУДЕЊЕ ОТИ БИЛ УКОЧЕН, ФЕТАИ КАЖА ДЕКА ЌЕ ГО ГОНИ ДО СМРТ - Сакам Да Кажам https://t.co/ll6Lv9ivCh
2ReTweets8Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1PokojniTozajaopokojnitoza39
2Брусница Вејнthebatladym17
3Џотоgiotto_mkd16
4TheRealstefan_tod16
5Wannabeiskulirana14
6Mindрluмbеrmindplumber13
7Donatello™petrusevski1313
8Go, Devil Sith. LMevilgrouse12
9Муаркоmuarko11
10Poison Ivyhedera_genus11