TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Славен @slavenffm
#reach: 2387   ( 3496th )
#followers: 874   ( 3609th )
#1
Германските лефтарди се убија од плачење по твитеров. 😂😂😂
1ReTweets5Favorites·Details
#2
Се смееја на жените кои ја чистеа Триумфална. https://t.co/g35U2jz5FK
1ReTweets3Favorites·Details
#3
Го замислувам Бејли како ја пишува последната реченица “И така сите си живееле среќно до крајот на својот живот” и ја затвара книгата.
0ReTweets4Favorites·Details
#4
Ми се најде програмата. https://t.co/woX8kbR24o
0ReTweets3Favorites·Details
#5
Па биваше ли бе купот во Англија да го крстите Карабао куп?
0ReTweets2Favorites·Details
#6
@Ljube_A Тоа е. Карабао 😂
0ReTweets2Favorites·Details
#7
@AMiloshoski И ЦДУ/ЦСУ ќе бележат големи загуби за разлика од претходните избори, најголем победник ќе биде АфД ќе… https://t.co/snP4Wf4zjr
0ReTweets2Favorites·Details
#8
Турците во Германија се најсмешни: Сите се за Ердоган и против АфД. 😂😂😂
0ReTweets2Favorites·Details
#9
@Ljube_A @Ne_se_bricham Многу се закачкаш, не знам што таа омраза кон Арсенал.
0ReTweets2Favorites·Details
#10
Денес ме посетија другиве. https://t.co/imBNNqk8ny
0ReTweets2Favorites·Details
#11
Еве сега СДСМ има апсолутна власт во Македонија. Ајде да видиме како ќе ја оправат државата.
0ReTweets2Favorites·Details
#12
Еве кој е малерот. https://t.co/uCY8W6cUB0
0ReTweets2Favorites·Details
#13
@Ljube_A Ако ја завртите, што ќе им прави на парите 😂
0ReTweets2Favorites·Details
#14
0ReTweets1Favorites·Details
#15
@AMiloshoski @MartinSchulz Да видиме дали ќе формираат нова “Јамајка” коалиција или ќе остане истата од последниот Бундестаг.
0ReTweets1Favorites·Details
#16
@Ljube_A Аман бе ти се свиѓаат жени со кратки коси?
0ReTweets1Favorites·Details
#17
@Ljube_A @JuliaKloeckner погледни ја шефицата на ЦДУ за Rheinland-Pfalz. Mmmmmm
0ReTweets1Favorites·Details
#18
0ReTweets1Favorites·Details
#19
@Ljube_A @Ne_se_bricham Видов Лака, стај си го Лукаку, Агуеро или Мората и уживај.
0ReTweets1Favorites·Details
#20
Рамос би бил добар голман. Пинг @Ljube_A
0ReTweets1Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Ага без ресорljube_a13
2Фичоменne_se_bricham2
3Jack Wilsherejackwilshere2
4Antonio Miloshoskiamiloshoski2
5Martin Schulzmartinschulz1
6Wojciech Szczesny13szczesny131