TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Девојката од каса 6 @smeshka_
#reach: 71261   ( 279th )
#followers: 3187   ( 958th )
#1
Winn!!! 😂😂😂😂😂😂😂 https://t.co/Uh9SawQLvB
54ReTweets156Favorites·Details
#2
#ДоброУтро 😂😂😂😂😂😂😂😂 https://t.co/zZBVrkkNpS
24ReTweets103Favorites·Details
#3
Еве една другарка ја избркале од работа од кога дознале дека е бремена.. Зборете ми за право на жена, правда и совест на работодавецот. 😠😐
30ReTweets77Favorites·Details
#4
Некои луѓе се како оревите, однадвор чисти и добри, а одвнатре валкани и шупливи. https://t.co/X7PEVrkImA
22ReTweets74Favorites·Details
#5
90% од девојките сакаат машки во розова маица, но 90% од машките во розова маица не сакаат девојки... 😂🤔😔
15ReTweets94Favorites·Details
#6
Тој што рекол дека неговата чаша не се крши, прв ја испуштил од раце.
25ReTweets56Favorites·Details
#7
Не ги повторувајте старите грешки, имате нови за правење 😀😀😀
17ReTweets58Favorites·Details
#8
Пиеш за некого да заборавиш, за на крај кога ќе се опиеш да го гледаш дупло . 😑
14ReTweets60Favorites·Details
#9
Недела е за домаќински работи во кујна 😇😋 https://t.co/rmNHsfJlXg
4ReTweets87Favorites·Details
#10
Неопислива е среќата на дедо кога ќе го изненадиме со торта и свеќички за неговиот роденден 😀😀😀😀😀 https://t.co/JDC2aYpNyD
5ReTweets83Favorites·Details
#11
Само очите ја говорат вистината. Само човекот кој те сака може да ја види болката во твоите очи, додека другите сеуште веруваат во твојата насмевка.. ☺☺☺
13ReTweets48Favorites·Details
#12
Чекајќи автобус станав сведок на љубов меѓу двајца што се раѓа токму тука- на автобуска постојка 😍😍😍😄😄
5ReTweets71Favorites·Details
#13
Не грижете се за тоа што требаше да биде...зошто ако требаше да биде,ќе беше.
16ReTweets37Favorites·Details
#14
Постои ли некој што е убаво испаднат на лична карта, возачка или пасош и зошто не?! 😯😂
#ПрашањаКоиМеМачат
10ReTweets53Favorites·Details
#15
* Мајка влага во соба ме гледа дека учам
- https://t.co/55tt6LoWyI
11ReTweets48Favorites·Details
#16
Нешто чудно се случува со мене.. Пред мене имам цела кутија атлантис, а немам земено ниту едно чоколадно морско животинче. 😞😞😐😄
11ReTweets45Favorites·Details
#18
И тоа се случува во животот.. некој што би дала живот да го видиш насмеан, не е среќен кога ти си насмеана 😑😕
11ReTweets44Favorites·Details
#19
Не можам сеа, уживам во насмевкиве кафево што ми ги нуди 😋😄💙
#ДоброУтро убави https://t.co/7UltYuA647
9ReTweets47Favorites·Details
#20
Идеш на работа и ти се дешава ова ... https://t.co/nPqovlQoe3
7ReTweets47Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Тутан Камонivocmon17
2Милка Орео 💜🍁🍂🍃milka_oreo8815
3🕉️Лудиот Волк🕉️psychedelicludi15
4Mаринчеmarincencence14
5⭐Мамичка⭐mladamama0313
6ФлопиДискетаmrgudam13
7Aleksandararkenstone2812
8Ебате Бељаebate_belja12
9Стормрејџ во есенstrastniot12
10Чедиак Хигашиguacha66moxxa11