TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Солидно Одлична @solidnosolidno
#reach: 16123   ( 1854th )
#followers: 710   ( 4370rd )
#1
Јас слободен ден зимам за да го изненадам, тој да ти полагал. Животе скисната туршијо.
3ReTweets5Favorites·Details
#2
У 100 сато прај будала од себе за да те насмее. Поим за љубов е. Дефиниција за среќа. Абе сѐ.
2ReTweets7Favorites·Details
#3
И #СреќаЕ и #ЉубовЕ кога му кажуваш дека треба да си одиш, тој ќе те гушне посилно и ќе побара уште малце да останеш.
2ReTweets5Favorites·Details
#4
Твитов за у биографија ми е. https://t.co/JYPOoN2u7h
2ReTweets5Favorites·Details
#5
Ќе ти дое некој ограничен у живеачката и ќе ти рече дека ти си ограничена. Мислам.................. Која е поентата на понатамошниот живот?
1ReTweets5Favorites·Details
#7
Ќе го изнервираш, ќе ти се изнавика, нема пола саат муабет да ти прави и на крај ќе стане и ќе отиде чоколадо да ти купи.
#Љубов
1ReTweets3Favorites·Details
#8
Крив е мирисот на јуфки од кујна шо станав рано.
1ReTweets3Favorites·Details
#9
Мајка ми на татко ми му праќа на чат линкови од штикли и чизми, а тој нејзе рецепти. На кој до шо му дошло.
1ReTweets3Favorites·Details
#10
Е вакви утра.
Вакви денови.
Ваков живот. https://t.co/WowaC3PvGh
0ReTweets5Favorites·Details
#11
Ене ја мајка надвор цепи дрва, а татко ми и пушта музика полесно да и било. Едни се.
1ReTweets2Favorites·Details
#12
Не сум дебела, само ми е подуено стомачето јер ПМС.
0ReTweets4Favorites·Details
#13
Немаш за учење, никаде го нема. А фатиш нешто да прочиташ, абе на секоја порака у секунда ти враќа.
0ReTweets3Favorites·Details
#14
Се мислам дали да ставам слика со тиква за хелоуин или да хејтам дека американците не слават наши празници па и ние нема нивни.
0ReTweets2Favorites·Details
#15
Таман се решив од почеток на ноември да почнам да вежбам, ми дојде. Ај од следен ноември.
0ReTweets2Favorites·Details
#16
Ќе го гушнеш. Тој тебе посилно. Ти него уште посилно. Тој уште повеќе. И така се додека не се споите во едно.
0ReTweets2Favorites·Details
#17
За мамурлаков и експлозијата во главава ми треба едно ефридолче и еден ТИ.
0ReTweets2Favorites·Details
#18
@MaceTralala Сродна душа си ми
0ReTweets1Favorites·Details
#19
@Dr_Safarafov А х а х а х
0ReTweets1Favorites·Details
#20
@Dr_Safarafov Ми ги крадеш идеите
0ReTweets1Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1presencemacetralala3
2На Диме помалиотdr_safarafov3
3The D Jthedjmkd1