TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

JaneDoe @sonjatd
#reach: 71785   ( 238th )
#followers: 6144   ( 375th )
#1
Не одам на митинзи. Не давам поддршка на никој. Сакам нормална држава. Кој ќе ми го овозможи тоа, ќе го гласам на избори. Просто е.
21ReTweets122Favorites·Details
#2
Македонија 19 век. Пораѓање у штала: Со една нога е у гроб.
Македонија 21 век. Пораѓање у ГАК: Со двете нозе е у гроб! #виебамноватаера
27ReTweets57Favorites·Details
#3
По овие избори сфатив една работа: НИЕ ЛАЖЕМЕ НА АНКЕТИ 😊
13ReTweets70Favorites·Details
#4
Кодот на Алфа 😂 https://t.co/87Q2Uec9SL
11ReTweets67Favorites·Details
#5
Во Струмица, гласачко ливче за советот во Велес. Тргнал возот, а?
12ReTweets29Favorites·Details
#6
Зборено е со народот. Нема веќе
9ReTweets37Favorites·Details
#7
#ОнаКога мислиш дека нема ништо чудно да си бугарски државјанин Неџби Хасан. Некој јако им го има зачукано на двајцава.
5ReTweets43Favorites·Details
#8
Прво, да расчистиме дека е породилно ОТСУСТВО, а не БОЛЕДУВАЊЕ. Кој е болен бре, аман? А после и за времетраењето. 18 месеци??? Не глумете.
5ReTweets27Favorites·Details
#9
Ваквите ко Агатангел у Чаир ги викаме буљаши.
3ReTweets27Favorites·Details
#10
@Ladybug1491 Во пештерата 😊 https://t.co/bAXEYaYF3E
6ReTweets14Favorites·Details
#11
И Солун е наш! #ГлупКоЦајкан
4ReTweets16Favorites·Details
#12
Каков срам за Европа. Каков срам! #CatalanReferendum #Catalunya #PoliceBrutality #shameonyouspain
0ReTweets13Favorites·Details
#13
Излези имењачке, право на тераса... https://t.co/LJ3IBAJEvg
0ReTweets11Favorites·Details
#14
@malenkoa Пак се накотија моржови
1ReTweets5Favorites·Details
#15
@Stopareska Ц. Од различни жени му се 😂
0ReTweets8Favorites·Details
#16
@dimanovski @Hedera_Genus @i999y Пиво сакаш, да му се мочам во него?
2ReTweets2Favorites·Details
#17
До кај сме со стражата?
0ReTweets7Favorites·Details
#18
@Hedera_Genus Ajvar koke pram ke prska mnogu
1ReTweets4Favorites·Details
#19
@snowgirly2 Ама без тој делот со Диме ако може 😂
0ReTweets6Favorites·Details
#20
@L_Petroff @PetarZz Многу сомнежи има. Затоа не смее ова да се дозволи. Што е ова полициски час ли по дома ќе те пр… https://t.co/QVZCn7qiPl
1ReTweets3Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Poison Ivyhedera_genus52
2i999yi999y47
3Д.Д.Ј.drndrnjarinja_46
4Џудит Неписмената™🎉kroffni4ka37
5Dimanodimanovski19
6Sasho Andonovdr_koljo15
7.I.ygor_ski14
8Пази ЛЕЏАloshgze13
9Kristinakristinaveleska12
10Lyanna Mormont 👑sarahshei112