TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

ИамДечко @sorospija
#reach: 28327   ( 1175th )
#followers: 4051   ( 701st )
#1
Да си после вмро на власт, ти е исто ко да си фатил женска што е истрауматизирана и исфрустрирана од претходната врска, па сега на секој чекор те малтретира. Има грешки и сдсм не дека не.Али се претерува.Читано недочитано, полуинформиран бааап статус или коментар.Све у крајности.
16ReTweets55Favorites·Details
#2
Да искочиме од сивилото..
#БорчеЌеПобеди https://t.co/C0qzrsH8aJ
1ReTweets11Favorites·Details
#3
Секоја година имаме дождови кои се случуваат еднаш во сто години https://t.co/Br7fDWYxYg
1ReTweets5Favorites·Details
#4
Дали дното има дно?
Без докази, без факти, без доинство ширење црна кампања која нема допирна точка со реалноста.. https://t.co/yyhF9wbPId
1ReTweets4Favorites·Details
#5
Кај се гледаш во иднина?
-Јас: https://t.co/9rtElsPkBk
0ReTweets6Favorites·Details
#6
@ViktorStevich Секирата ли бе не го знаеш.Ко брат ми беше 😂
0ReTweets5Favorites·Details
#7
@ViktorStevich работел и живеел во Ќустендил, Бугарија..неизбежно
0ReTweets5Favorites·Details
#8
@Stefan_Tod @Skraci Знаел цистерна со вода да им напуни на сред село. Да-глупак.
Веруј ти на Борче, Гази Баба ќеја напраи Менхетен.
1ReTweets2Favorites·Details
#9
НВО да организира фокус групи за пратеници
1ReTweets2Favorites·Details
#10
@_Luna_1979 Аеродром искочи од сивилото :)))) Бев гласала у тоа школото.Мислев на нас :)
0ReTweets4Favorites·Details
#11
Ванковска редовно да се рекреираше ќе се познаваше на нејзиното психолошко стање
0ReTweets4Favorites·Details
#12
Брат ми изеде три бургера.Јас ниту еден.Можда сум јас алкохоличар, ама он е годзила.
Боже оваа мајка ми, знаела ли што раѓа?
За татковци не прашувам.
1ReTweets1Favorites·Details
#13
@Skraci дури и јас сум изнанеда.Браво,за сега.Добра екипица има околу себе!
0ReTweets3Favorites·Details
#14
Избори во Чаир, 2017 година:
,,Мирен почеток на прегласувањето во Чаир,,..
Јеееее!Каква вест
0ReTweets3Favorites·Details
#15
Како бе слушале турбо фолки дилале дрога?
Само јас не се дрогирам у државава
0ReTweets3Favorites·Details
#16
@iSmiljanska Правда за сиромашните!!
0ReTweets2Favorites·Details
#17
Нормални луѓе на мои години се будат сега да нахранат дете,ја уште не сум се прибрала
0ReTweets2Favorites·Details
#18
Два дела на Македонија:
1.Не требале да го постават за медицинска сестра,не треба да се има реваншизам како вмро што правеше..
2.А нас кога не бркаа од работа и не деградираа, тогашубаво им беше?

*Стојам настрана и посматрам..
0ReTweets2Favorites·Details
#19
@jovanatozija @darkhour_seeker можам да забележам квалитетен мејкап, пошто нема мрља размрдано.Браос!
0ReTweets2Favorites·Details
#20
@JumalaTuoni @DoraRotten Па нека го продаде,нема везе што мрчам :))
0ReTweets2Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Скрачиskraci10
2TheRealstefan_tod7
3Виктор Стевичviktorstevich5
4Poison Ivyhedera_genus3
5Оној со брадатаlegovski2
6ЖРТВА НА РИТУАЛjumalatuoni2
7Doradorarotten2
8Rubin Jovanoskirubinbt2
9GKkg_ohrit2
10leonidsparleonidspar12