TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Sport Life @sportlifebet
#reach: 107214   ( 59th )
#followers: 5519   ( 445th )
#1
Денес во Ново Лисиче:

- Здраво ако може да го уплатите тикетот?
- Дечко ова е бензинска https://t.co/6keWJYwDbk
112ReTweets231Favorites·Details
#3
Италија :( https://t.co/tf1i7aDTmh
24ReTweets96Favorites·Details
#4
-Како љубовниот живот?
-како фудбалски натпревар.
-???
-шанса, шансаа и ништо.
26ReTweets85Favorites·Details
#5
19:00ч Зенит - ВАРДАР

Погоди го конечниот резултат

Типувај еднаш РТ еднаш.

За првите пет кои ќе погодат, следува ваучер од 200 денари. https://t.co/xzOUsNbX3v
46ReTweets20Favorites·Details
#6
Кристијано Роналдо има повеќе деца во последниве 5 месеци отколку голови во Примера. https://t.co/cucaIICWla
19ReTweets88Favorites·Details
#7
21:05h ВАРДАР - Розенборг

Погоди го точниот резултат!!!

Правилата се едноставни
Типувај еднаш РТ еднаш.

Првите 5 кои ќе типуваат точно ќе добијат ваучер во вредност од 200 денари.

Со среќа! https://t.co/v3wiOJYVin
39ReTweets12Favorites·Details
#8
Скопска магла. https://t.co/4EsyFwN2IL
19ReTweets68Favorites·Details
#9
Повеќето не се далеку и со резултати, ама за изглед дефинитивно сите се за Златна Медаља! https://t.co/2VlzjT5lda
21ReTweets58Favorites·Details
#10
Заслужено! https://t.co/q6adCd23z8
18ReTweets56Favorites·Details
#11
#LIVCHE хаштагот за Ливерпул-Челзи.. тоа е таа сублиминална порака.
16ReTweets59Favorites·Details
#12
Тоа е таа братска љубов. https://t.co/EfaI7FvPv8
20ReTweets46Favorites·Details
#13
18:00 ВАРДАР - ПЕЛИСТЕР

Погоди го точниот резултат!

Типувај еднаш, РТ еднаш.

За првите 5 кои ќе погодат следува ваучер од 200 денари https://t.co/sJrIDBzU21
28ReTweets16Favorites·Details
#14
РК Вардар.. не прашуваш дали ќе победи, туку со колку.
15ReTweets47Favorites·Details
#15
Потребни се тешки подготовки за оваа вежба. https://t.co/ZardTkNJmy
16ReTweets42Favorites·Details
#16
Како се вика "Везење" на француски? https://t.co/dpk0QeoSlC
13ReTweets50Favorites·Details
#17
Е ова е графика! https://t.co/y9WKysqEvv
17ReTweets38Favorites·Details
#18
- Ќе излегуваме вечер?
- Не можам, Челзи не ме пушта :(
12ReTweets47Favorites·Details
#19
Во Средата Алиоски, во Четвртокот Блажевски. Ни тргна со волеи. https://t.co/xdyNjNsEVb
15ReTweets36Favorites·Details
#20
#ОнаКога еден ти вика има уште метро да одиш рикверц, а другиот ти вика да кочиш. https://t.co/dhcBgYpDWZ
11ReTweets44Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Еднорогbrienneoftart5
2БабаКаља ❄️katemagritte3
3Mozzart Makedonijamozzartmk3
4статус квöradnaskela_3
59000+good_90003
6💝Дечкото со Добра Душа💝vmro_do_grop3
7ЧеститиЦареzlateb2
8the lordmethelordd2
9ParamParceparamparce2
10г.Влатко Вердерvlatko_werder2