TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

TheReal @stefan_tod
#reach: 32865   ( 1041st )
#followers: 0   ( 31578th )
#1
Каде може да се потпишам на иницијативата за формирање партија на г-ѓа Солза? https://t.co/XrkMONCSwV
21ReTweets62Favorites·Details
#2
2 недели мвр не откриваше иницијали на убиец, дури човек да и честита на Горде Шупраиш што за 3 дена го уапсија Игор Спасов
4ReTweets7Favorites·Details
#3
Животот е убав кога не те боли заб
1ReTweets8Favorites·Details
#4
Па што ако министерот не го почитувал законот и пушел, мора ли секој закон да се почитува
1ReTweets6Favorites·Details
#5
Многу е снаодлив, браво. Како му текнало https://t.co/HDv3jEO1ei
2ReTweets3Favorites·Details
#6
Кога коростите денови од одмор во Скопје колку кафиња пиете дневно?
2ReTweets2Favorites·Details
#7
@DecimalFawn4210 Шаркатакинаизмот ќе се ретвита масовно за 10 години https://t.co/Gk5mtfsP0m
1ReTweets3Favorites·Details
#8
@Goran_Man Зборев со @Sorospija рок ен рол ќе имало
1ReTweets3Favorites·Details
#9
@L_Petroff @SKOPSKO1924 Па имаа не само општествена туку и морална одговорност, најголем број од децата се зачнати како последица на испиени неколку пива
0ReTweets6Favorites·Details
#10
Јас сега да се повлекувам мислам дека би било кукавички чин

*се повлекува
0ReTweets6Favorites·Details
#11
@DecimalFawn4210 @SendvicSoVegeta @JakovFendu @Petrusevski13 за Пандов нема збор, убавец беше и остана
1ReTweets3Favorites·Details
#12
@JBurgundi Росеше малку сабајлево, ама еве сега е дозначително облачно со услови за повремен дожд и грмежи и сонце на повисоките места
0ReTweets5Favorites·Details
#13
@DecimalFawn4210 Те фатив жив дека си член на Хроно диета групата на фб
0ReTweets3Favorites·Details
#14
Овие што мрчат за Златно Славејче изгледа ја немаат слушнато од Лара Трпческа - Непослушно маче
0ReTweets3Favorites·Details
#15
Актерите одбиле да настапат заради притворот на Владо Јовановски....изгледа и вмровците одбиле да излезат на протест заради оставката на Грујо
0ReTweets3Favorites·Details
#16
Jaka zurka u Stanica, uste nekoj dzandar falese
0ReTweets2Favorites·Details
#17
@Sorospija Добро не значи дека треба да се земе со новиот дечко само заради тоа што овој ја трауматизирал. Девојката секогаш треба да си го бара принцот на бел коњ
0ReTweets1Favorites·Details
#18
@Petrusevski13 Мислам дека оној Дураку. Не ама после ова со криенката на името треба министер да го стават, реткост е вака храбар потег
0ReTweets1Favorites·Details
#19
@KateMagritte Аман бе ти у 1 стануваш кога си на одмор
0ReTweets1Favorites·Details
#20
@i999y @KateMagritte Ти искачаш ли од кафана некад?
0ReTweets1Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Zarko Ristovskidecimalfawn421010
2ИамДечкоsorospija3
3БабаКаља ❄️katemagritte2
4Дарјан Раденковиќdarjanr2
5Артистотshkottt2
6Donatello™petrusevski132
7Аритмијаsnowgirly21
8Џотоgiotto_mkd1
9Doradorarotten1
10Шукар Чавелаjovanatozija1