TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

TheReal @stefan_tod
#reach: 73332   ( 235th )
#followers: 3600   ( 814th )
#1
35ReTweets123Favorites·Details
#2
Ние во Центар се навикнавме 3 круга да гласаме, малку чудно ќе ни биде
16ReTweets106Favorites·Details
#3
Фраерот со цвикерите и дава шмек и меме на веста https://t.co/P5x3QrGzEv
15ReTweets81Favorites·Details
#4
Богами и јас сум цел во прашалници https://t.co/DacLuDxZJc
14ReTweets69Favorites·Details
#5
Кога ќе рече некој ништо не се сменило 25 години https://t.co/zDkdRp6sW7
14ReTweets68Favorites·Details
#6
Постер од детство 2 - Скок https://t.co/dUOUNBC3N9
12ReTweets63Favorites·Details
#7
Почит кон ликот и делото на Хју Хефнер https://t.co/IjUyOHjPJ1
13ReTweets56Favorites·Details
#8
18 месеци породилно и таман после ги земаш 2та одмора од по 20 дена и излегува скриеното породилно на Рашковски од 21 месец
12ReTweets39Favorites·Details
#9
Родителите што ги поддучуваат децата свои да не се дружат со нивни врсници со пречки се најголемата стока
11ReTweets41Favorites·Details
#10
Во 1 година од "Никој ништо не ти може Никола" до "ќе дискутираме за оставка по изборите"
13ReTweets26Favorites·Details
#11
Денеска е светски ден на смеата, го замолувам Груевски повторно да го каже вицот зошто на Заев му биле црвени очите
7ReTweets36Favorites·Details
#12
Види го ти Владо од вода на смути преминал #UnusualFyromages https://t.co/bcq3JdM0jH
7ReTweets35Favorites·Details
#13
Толку сме пијани со @Shkottt што бараме билборд од Петре Шилегов за селфи
5ReTweets26Favorites·Details
#14
Од 17:00 Саутемптон - Њукасл...мора победа, ајде Њукасл https://t.co/MU7EauS5Kg
3ReTweets24Favorites·Details
#15
Абе денес да не е денот без автомобили? https://t.co/v3gDd7q44W
5ReTweets16Favorites·Details
#16
Не им давај на децата да гледаат цртани на таблети и мобилни штетно е, да да глеам до кај не го дотуркаа генерациите што гледаа цртани на тв
5ReTweets15Favorites·Details
#17
Ај да се собереме на плоштад ко за Србите кога станаа светски 2002-ра, да ги испоштуваме словенците
4ReTweets17Favorites·Details
#19
Домашен ресторан Сидро за сиромашни https://t.co/aTMUhbawjr
1ReTweets23Favorites·Details
#20
Ова не се избори за студенски избори во Македонија, туку референдум во Каталонија https://t.co/g6NTt3W6nr
5ReTweets10Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Zarko Ristovskidecimalfawn421026
2Mindрluмbеrmindplumber16
3Артистотshkottt13
4..yovanovska13
5Poison Ivyhedera_genus11
6Lyanna Mormont 👑sarahshei19
7i999yi999y9
8Пердуфpikabu008
9Шаркатакиkapetan_taki8
10Каља ☆katemagritte6