TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Malmie @straight_
#reach: 50267   ( 543rd )
#followers: 3688   ( 802nd )
#1
Лесно е да ја запросиш, земи засакај ја да те видам.
20ReTweets47Favorites·Details
#2
280 карактери, Лепотансмотан на дејт со Лоба, Сандре си фатила дечко, babagiutepapickite влијателен... Што е следно? Глупчо да дипломира?!
16ReTweets53Favorites·Details
#3
Љубовта секогаш наоѓа начин, дури и кога сите се против неа.
17ReTweets38Favorites·Details
#4
Најмногу болат невидливите рани.
11ReTweets29Favorites·Details
#5
Ако кај мене во населба се населат мигранти јас ќе се преселам во нејзиното срце.
12ReTweets23Favorites·Details
#6
17 годишна ми праќа нудес на прајвт на инстаграм. Бидете така, идам да облечам поубави пижами за кога ќе ме апсат да не се посрамотам.
5ReTweets31Favorites·Details
#7
Ерите на твитеров се делат на: пред Леголас и после Леголас. Еве јас сум дојден 2 години пред Леголас.
8ReTweets14Favorites·Details
#8
Да погодам, и вие сте ја сјебале колоквиумскава и од следен семестар ќе почнете да учите озбилно?!
4ReTweets25Favorites·Details
#9
На дејт сум со типка што нарача точено пиво додека јас еспресо. Предлог маскара и пудра?!
3ReTweets27Favorites·Details
#10
Се пронајдов себе си во нејзините очи.
5ReTweets20Favorites·Details
#11
Си купув блутут звучник за да си слушам музика у викендичка, сега уште викендичка ми фали.
4ReTweets22Favorites·Details
#12
"Еднаш се живее!" - рече Паша и стави цела стотка на рулетот во Сенатор.
4ReTweets22Favorites·Details
#13
Дека не полагате утре бази затоа сте по кафани пичка ви материна.
6ReTweets16Favorites·Details
#14
Омилена песна на баба ми е "All my friends are dead"
4ReTweets17Favorites·Details
#15
Me, my anxiety and I
5ReTweets13Favorites·Details
#16
Don't worry, stay fake.
6ReTweets9Favorites·Details
#17
Не дечко, не те откачила зашто немаш пари, туку зашто стално се жалиш дека немаш пари. Ништо не крши либидо како маж што се самосожалува.
1ReTweets23Favorites·Details
#18
Уште два викенда да искочам и оп, лето 2018.
4ReTweets14Favorites·Details
#19
Сите носите кон*ом во новчаник само јас слика од неа.
5ReTweets9Favorites·Details
#20
Работи што ги сфатив на факултет:
1. Нема никогаш да положам веројатност.
2. I hate people.
3ReTweets12Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Хер Искендер Пашаpashaiskender15
2Д-р Медоris_klitoris10
3✨БизуБизуim_reincarnated7
4Леголасvajldy4
5Ненајаденact_a__fool3
6Мено Паузаmalaghata3
7Синдерела_cinderela__2
8blow mindingdeckosotocak2
9металхедpsuchopompx2
10GorgeKocevgorge_kocev2