TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Мрчатор @strshlen
#reach: 119540   ( 9th )
#followers: 23132   ( 4th )
#1
Сите што сакавте да ослабите за летово, спокојно јадете. Лето нема да има.
110ReTweets298Favorites·Details
#2
На твитер имаш илјадници следачи.
На свадба ќе има 300 луѓе.
На роденден ќе има 10 луѓе.
Ко ќе имаш проблеми ќе бидат само 2.
РОДИТЕЛИТЕ
98ReTweets314Favorites·Details
#3
Мила, златарницата беше затворена.
Ти купив бурек! ❤
76ReTweets313Favorites·Details
#4
Зедов плата. Трошев што трошев, ми останаа пари.
Сега се мислам дали сум научил да штедам или сум заборавил да платам некоја сметка.
62ReTweets216Favorites·Details
#5
Влашка виљушка https://t.co/30xoLlTCEw
55ReTweets205Favorites·Details
#6
Не враќај се назад. Таму љубов нема.
67ReTweets157Favorites·Details
#7
Не ни била љубов ако се заборава за еден месец.
55ReTweets159Favorites·Details
#8
Љубовен статус:
❌ Слободен
❌ Во брак
❌ Во врска
❌ Комплицирано е
✔ Непотребен
54ReTweets146Favorites·Details
#9
Нема идеални луѓе. Ценете ги оние кои ги сакаат вашите недостатоци.
57ReTweets117Favorites·Details
#10
#ОнаКога си пијан и имаш пристап до интернет https://t.co/ouhU8A12tQ
37ReTweets157Favorites·Details
#11
Ок, се заљубив. Во истата од лани. Никогаш и не сум престанал да ја сакам. Само сум потиснувал чувства додека била со друг.
33ReTweets163Favorites·Details
#12
Ќе дојде време. Ти ќе пишуваш, јас ќе правам seen.
42ReTweets123Favorites·Details
#13
Не те игнорирам. Само друга сега го добива вниманието кое го имав за тебе.
40ReTweets128Favorites·Details
#14
Не ми треба подобра половина. Цел се родив.
33ReTweets133Favorites·Details
#15
Се убиваме самите себе кога ги убиваме нашите желби.
42ReTweets100Favorites·Details
#16
Научив важна лекција неделава. Џабе трчаш по некоја која не те ни смета за жив. Трчај по онаа која те оживува.
38ReTweets108Favorites·Details
#17
Како да го намалите стресот:
-читање 64%
-музика 54%
-прошетка 45%
-секс 100%
34ReTweets111Favorites·Details
#18
Еден ден ти ќе ја заборавиш бојата на моите очи, но јас бојата на твоите очи никогаш!
37ReTweets97Favorites·Details
#19
Внук ми (2004) има женска.
Бобане отруј се.
25ReTweets129Favorites·Details
#20
#ОнаКога некоја која си ја сакал повеќе од себе, наеднаш ќе ти стане странец.
31ReTweets103Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Трпанаnatalijaaat29
2Татина принцезаtamito715
3Шишаркаshisharka_14
4🐮 Психо Бубз 🐮twitercegirl12
5Анѓелеangelebe11
6[Не]Видливиот ™jovica_c9
7ПанкотНе(Е)мртовpivo_ok_pozz8
8Аурора Бореалисb_elle_beast7
9Никаilinananana6
10емаglinena6