TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Сушанто Рој @susantoroj
#reach: 78169   ( 213rd )
#followers: 7407   ( 266th )
#1
Ајде дечки да му го спасиме братчето!
T-Mobile: 070/143-103
VIP & ONE: 143-473 https://t.co/QbL8W0e8vH
131ReTweets25Favorites·Details
#2
Sto me sada trazis pored njih toliko gde si bila kad sam bio niko 
kako da ti verujem sada kad sam neko pa da stobo… https://t.co/RvpcvuqWUH
59ReTweets151Favorites·Details
#3
Дали некогаш се прашувате како стигнале до таму? https://t.co/WwWyBHFZn2
41ReTweets108Favorites·Details
#4
Паднал режимот, а сеа ова што е? https://t.co/a9wIPNZLSk
31ReTweets48Favorites·Details
#5
*Пред изборите, имаме план за загадувањето.
*После изборите, не излегувајте од дома.
#ГрадСкопје #Шилегов
18ReTweets48Favorites·Details
#6
Одвај чекам да излезат прислушкувани разговори за овие избори да слушнеме што е режим и притисоци.
17ReTweets36Favorites·Details
#7
Излегов со 3000 се вратив само со убави спомени.
15ReTweets34Favorites·Details
#8
За месец ипол:
-Од што умре?
~ Од воздух.
12ReTweets32Favorites·Details
#9
Да не бев идиот немаше уште да те сакам.
10ReTweets25Favorites·Details
#10
Гледа господ, ама јас побрзо ќе ја решам ситуацијата.
9ReTweets25Favorites·Details
#11
Дома е таму каде што се чувствуваш најгладно.
9ReTweets20Favorites·Details
#12
Колата после перење https://t.co/kMgvN1mmJ0
5ReTweets16Favorites·Details
#13
Што знаат новиве генерации што е требење ориз.
4ReTweets18Favorites·Details
#14
Грешките се измислени за повторно да ги правиме.
5ReTweets13Favorites·Details
#15
~Не можеш да ми бидеш швалерка.
- Зоштооо?
~Во исто време добивате со жена ми.
3ReTweets18Favorites·Details
#16
Кога ќе им кажам дома дека сакам приватност. https://t.co/zbcLIOxNFX
4ReTweets15Favorites·Details
#17
Чоколадото е најслатко кога нема со кој да го споделиш.
3ReTweets17Favorites·Details
#18
Osamen sum vo nokta tivka https://t.co/34mVy7mfqG
4ReTweets14Favorites·Details
#19
Градски Парк (стар дел) не е сликано од Самсунг С8, симната од Зедге 🤣 https://t.co/3w3SRFrdo8
4ReTweets12Favorites·Details
#20
Ми се прават забранети работи.
4ReTweets10Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Хер Искендер Пашаpashaiskender5
2Baze Lazevskibazelazevski3
3🐈🐈 Marie 🐈🐈marie_hotcat3
4Сара Гитараsaragitara13
5Чочка💕ex Батмотропија💕amroajsso3
6Г.Влатко Вердерvlatko_werder3
7101от101ot2
8Joséfina 👑tetkatrende2
9Тетка Икиtetkicai2
10JasMinjasubavina2