TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Татјана @tactralala
#reach: 45298   ( 667th )
#followers: 1841   ( 1723rd )
#1
Нарушена приватност а? Пресуда а? А бе нели беа сечени, лепени и монтирани снимките?
Муцки криминални апашки <3
10ReTweets19Favorites·Details
#2
Оној мицкоски кога ја прими тамара диметова и еден куп у елем што не одеа на работа нели беше во колумбиски-сицилијанско-гомнарски стил?
6ReTweets21Favorites·Details
#3
Падна Кисела Водаааааааааааааа јухууууу Филип Темелковски јес
4ReTweets26Favorites·Details
#4
А чекај, не разбирам, сдсм не требаше да се рекламира за локални на сител или не требаше да им плати?
6ReTweets14Favorites·Details
#5
Или па требаше да се рекламира и од буџет да плати? Уствари требаше да ја затвори исто ко А1 што ја затвори.
4ReTweets8Favorites·Details
#6
Шо е бре ова на #ТопТема ?!?
Го викнале оној што ги организираше протестите што завршија со крв во собрание?
Ма браво #мрш
2ReTweets6Favorites·Details
#7
Освен на семејството, Владата месечно им давала по 5.000 евра и на адвокатите на Јохан Тарчуловски! https://t.co/VWO4QnkOE0 via @СУДСТВО
2ReTweets5Favorites·Details
#8
Ањњњ од шупље у празно. https://t.co/Cgh0JEqsBO
2ReTweets5Favorites·Details
#9
Јака свирка у Цепелин
РТ за да стигне до некој таму 😂
3ReTweets2Favorites·Details
#10
Не го гледам веќе. А ако случајно победи, се селам од КВ.
Ае чао :*
1ReTweets7Favorites·Details
#11
Добро утро
0ReTweets10Favorites·Details
#12
Лупевска упорно едно прашува овој друго си тера. Препонајубаво интервју <3
2ReTweets3Favorites·Details
#13
Вакцините предизвикувале аутизам. Мрш бре, еден куп светски научници немаат објаснување, МК твитерџија знае. Гит.
1ReTweets6Favorites·Details
#14
Добро утро 😒
0ReTweets9Favorites·Details
#15
Гази Баба и Бутел јухуууу
0ReTweets8Favorites·Details
#16
Добро
утро
0ReTweets8Favorites·Details
#17
Кај мене дома денес прскаа со алуминиум. Утре за нас другите.
0ReTweets7Favorites·Details
#18
Ае добро утро
0ReTweets7Favorites·Details
#19
Добро утро
0ReTweets7Favorites·Details
#20
Вечер и оффнет се расправаат на твитер со луѓе. Циркуз
0ReTweets7Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1г. г. Еџedge9729
2Д.Д.Ј.drndrnjarinja_3
3Зојаzojastoja3
4Цветотzeflowah2
5Панчеppaannccee2
6Brave_heartqbraveheartq2
7Mimiimimnone2
8ФраерчинаМаалскаunitedmkd1012
9Wannabeiskulirana2
10sitting ducks8963m11