TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Татина принцеза @tamito7
#reach: 43046   ( 706th )
#followers: 7330   ( 271st )
#1
Извини е доста редок збор а многу значи.
9ReTweets19Favorites·Details
#2
Имаш испитна седни учи.
Јас:... https://t.co/ihq1CzuooD
5ReTweets29Favorites·Details
#3
Уште ја останав што немам објавено кој ме блокирал.
2ReTweets34Favorites·Details
#4
Не разбира секој сарказам.
8ReTweets16Favorites·Details
#5
Ќе те сакав ама до спиење ми е дојдено.
6ReTweets19Favorites·Details
#6
Пролет во Битола 😍 https://t.co/CK9bMn7nj8
3ReTweets27Favorites·Details
#7
Прејади се ресани и после тешко епа тешко.
3ReTweets27Favorites·Details
#8
Кога им требаш сите те познаваат иначе ти го немаат бројот.
6ReTweets18Favorites·Details
#9
Последните пари се трошат на благо.
4ReTweets22Favorites·Details
#10
Се видовме на 5 минути, 5 среќни минути.
6ReTweets14Favorites·Details
#11
Доста кењате има луѓе на кои им сметаат цигарите, сигурно нема да седат цело време дома зошто некој нема осет па пали цигара по цигара.
5ReTweets12Favorites·Details
#12
И со реченица без вреѓање можеш да спуштиш некој многу ниско, ама научени се да вреѓаат оти ги боли вистината.
3ReTweets18Favorites·Details
#13
Луѓето немаат храброст да ти кажат нешто во лице а не па да очекуваш искреност од нив.
4ReTweets15Favorites·Details
#14
Црно па се невиди 😻❤ https://t.co/wcUjIsWY7L
2ReTweets20Favorites·Details
#15
Ех бе и еден глуп твит ќе напишеш и тој нема да ти успее.
4ReTweets14Favorites·Details
#16
Благо нешто а?! 😹😻 https://t.co/gB61yPxaFS
2ReTweets19Favorites·Details
#17
#ОнаКога пробуваш да не се насмееш, ама не ти успева.
1ReTweets19Favorites·Details
#18
Она кога мислиш дека го знаеш текстот од песната, а уствари си пееш нешто по твое.
3ReTweets12Favorites·Details
#19
Ја сум си таман вие сте многу високи.
1ReTweets17Favorites·Details
#20
Мало дете колку што може да те насмее со искрен смешен одговор ништо друго не може.
2ReTweets14Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1◥▼◤Тoњи◥▼◤🥇🦊golemgorak22
2дебел ребелpoceldendoma18
3Штефsstefan12
4Бен Квик🔫prilepcanecot12
5⭐Мамичка⭐mladamama0311
6Џул(с)и ✿marshmallow144410
7Флафиkarfiolka9
8Ale✘ ♎️✈️®ace_pilot159
9Девојката од каса 6smeshka_9
10Жикат'аzhikatha8