TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

#reach: 34488   ( 964th )
#followers: 1416   ( 2271st )
#1
15 годишна уште не и дораснале цицињата, ги извадила, ги стегнала, со деколте... Од дома те виделе ли?
5ReTweets19Favorites·Details
#2
Што нема аир од љубов - нема. Земи фати книга Маро инаку маф ти е работа!
5ReTweets19Favorites·Details
#3
Од утре режим на здрава исхрана! До Нова година шланг!
4ReTweets21Favorites·Details
#4
Најаден, напиен, никогаш наспиен си ужива во животот... Нема никакви грижи! https://t.co/fa3qDVndNj
4ReTweets15Favorites·Details
#5
Има за спиење, после ми рече да го барам. 😺👑 https://t.co/QxC8VK7dqr
2ReTweets11Favorites·Details
#6
Леле секташи овие од Хербалајф... Еднаш ќе им вратиш на чет по грешка, и не престануваат да замараат. Среќа што постои блок!
3ReTweets8Favorites·Details
#7
Сите си легнаа, само на мачкава ѝ текна сеа дека и се трча и игра низ цела куќа.
0ReTweets14Favorites·Details
#8
Боља комбинација од болка во јајници, кичма,глад и нервоза нема... Глуп пмс!
2ReTweets8Favorites·Details
#9
Стануваш и гледаш дека телефонот ти е исчукан, зашо вчера ти падна... Инстант будење!
2ReTweets7Favorites·Details
#10
Денес е Hallooween, може да се излезе без шминка!
2ReTweets7Favorites·Details
#11
Сестра ми: Сакаш од утре да бидеме на диета?
* Добар виц сис
1ReTweets10Favorites·Details
#12
Ми носи кафе у кревет и ми вика "Вчера прослави?"
*Една е мајка!
3ReTweets4Favorites·Details
#13
Отвораш нов парфем, и во него машки тестер... Ова му доаѓа нешто во стил "ако се осетиш осамена, прсни си од машкиов за утеха"?
1ReTweets9Favorites·Details
#14
Моралноста не се состои само од добри мисли, туку и од нашите навики,поведението, односите со другите луѓе.
2ReTweets6Favorites·Details
#15
Фала ти мацо што ми предеш на стомак и што ми ги смири грчевите!
0ReTweets10Favorites·Details
#16
Не барајте вино - испиено е!
2ReTweets4Favorites·Details
#17
Екипата излегла, јас дома учам и сите запнале да дојдам... Немојте така другари, полагам во понеделник.
1ReTweets6Favorites·Details
#18
@4_pilos Жена 10 години слушала маж? Немогуќе
0ReTweets9Favorites·Details
#19
Идеш и ти и седнуеш карши него, и му наздравуеш! https://t.co/H28f4rm8Ca
2ReTweets3Favorites·Details
#20
Ништо не е невозможно ако имате доволно смелост да се стремите кон него.
- На пример: Да ослабам 10 кила до Нова година.
2ReTweets3Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Поглиачиsmoothmanmk46
2Персона нон Платаbojankuk20
3Caribi 1201bozinovskizlat112
4La Perra Friaperra_fria10
5БелиотЏаволpinoccio12129
6Ne Izgubennajdengermanec8
7(М)еленаecipecipececi8
8[Не]Видливиот™jovica_c8
9Нарцисткаnarciskata8
10Annahindig05alpha7