TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Д Зоро @the__zorro
#reach: 91322   ( 134th )
#followers: 21686   ( 7th )
#1
-Ќе те префрлам до дома, кај живееш?
-У Радишани.
-Уствари имаш и бус до таму не е фрка.
25ReTweets114Favorites·Details
#2
Толку ја сакам шо кога ќе искочи со дечко ѝ ми иде со нив да дојдам
23ReTweets112Favorites·Details
#3
Ако сѐ што е убаво кратко трае, ја ќе живем 120 години
27ReTweets76Favorites·Details
#4
Криво ми е кога мислат дека сум будала што ништо не приметува и се праат наивни па ме лажат а уствари знам што се случува. Па кога ќе им спомнеш уште ти излегуваш крив а они лути. Си ја погазувате честа ако воопшто сте ја имале некогаш
18ReTweets63Favorites·Details
#5
Има болки што ни времето не ги лечи
17ReTweets55Favorites·Details
#6
На почетокот е тешко после коа ќе се убиеш е полесно
16ReTweets56Favorites·Details
#7
Петок не се искача, се седи дома и се плете џемпер ко секој нормален
13ReTweets58Favorites·Details
#8
Фатив 400 денари кладилница. Где си била кад сам био никоо
4ReTweets84Favorites·Details
#9
Како бе договарате блајнд дејтови со твитерџики? Може дедо Атанас стои зад профилот.
10ReTweets66Favorites·Details
#10
Не мешајте вистинска љубов со утешна
17ReTweets44Favorites·Details
#11
Тука ќе бидам секогаш

*не е
13ReTweets48Favorites·Details
#12
Ако е active 4 hours ago на чет одма знаеш дека е со друг и убаво ѝ е
14ReTweets43Favorites·Details
#13
Спиј мирно, има кој да те мисли и додека спиеш
10ReTweets45Favorites·Details
#14
Здраво девојче, ми се свиѓаш, би сакала ли да те носам на варен ѓеврек и јогуртче во чашка?
6ReTweets57Favorites·Details
#15
-Оваа шо делеше гратис кондоми ми даде 2 пакетчиња, дотолку ли ме смета за ебач?
-Не, дотолку нејќе да се размножуваш. https://t.co/EQCYKPWnfa
10ReTweets44Favorites·Details
#16
Ако некој ти значел и си го сакал вистински не би го преболил така лесно и брзо туку би вриштел од болка кога ќе се разделите
9ReTweets39Favorites·Details
#17
Таа шо го прави смајлито вака (-: е таа ќе те заколе на спиење
10ReTweets35Favorites·Details
#18
Она кога сакаш да смениш нешто а си немоќен
11ReTweets31Favorites·Details
#19
Има нешто одбивно кај женски со несредени нокти
8ReTweets39Favorites·Details
#20
Ќе заврне малку и не знаете како да се понашате у сообраќај
7ReTweets42Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Те Сакамdelux_if12
2Joséfina 👑tetkatrende10
3Царевата Ќеркаcarevata_kerka8
4емаglinenaa7
5Тутан Камонivocmon6
6💖Џесика Лајонес 💖jovanka0084
7Магнолијаbitch_switch4
8Sport Lifesportlifebet4
9Lea Virgine7virgine4
10🐇tiliaiv4