TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

conquistador @the_archiman
#reach: 56373   ( 461st )
#followers: 3856   ( 745th )
#1
Како денот денес?
Ја: https://t.co/JPrhTCddpV
28ReTweets85Favorites·Details
#2
Шо е криво ова убаина да му носиш ѓубре. https://t.co/X2NUsVgrnp
24ReTweets69Favorites·Details
#3
Погрешно си сфатен само тогаш кога не им требаш.
25ReTweets60Favorites·Details
#4
#5
#доброутро и поз до дрвосечачите. https://t.co/SbpSCuAtaC
17ReTweets46Favorites·Details
#7
Не се нормални. https://t.co/wd54cYUqlS
11ReTweets31Favorites·Details
#9
Грешка е релативна дефиниција.
Не знаеш дали првиот избор е грешка или врориот поголема грешка од првата грешка.
12ReTweets24Favorites·Details
#10
Двајца непријатели кои имат ист непријател стануват пријатели.
9ReTweets31Favorites·Details
#12
Минатото и иднината ги дели само секунда.
А та секунда е сегашноста.
7ReTweets20Favorites·Details
#13
5ReTweets22Favorites·Details
#15
Баш си го сакам времето.
Малце ладно,дожд,свежо.
Што му фали?
3ReTweets23Favorites·Details
#16
4ReTweets18Favorites·Details
#18
Мозок е навигација на нашето однесување.
Како мислиш така ќе се чуствиуваш.
А све зависи од тебе колку си спремен.
5ReTweets14Favorites·Details
#19
Не знам кој е во право?
Ја или мозокот.
6ReTweets11Favorites·Details
#20
C4
Добра музика
Мотивација
Наебан мозок преку цел ден
Кренат testosterone
И тама си за да пукаш

#твитертеретана https://t.co/40MkhHrhhl
4ReTweets14Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Poison Ivyhedera_genus34
2Д.Д.Ј.drndrnjarinja_20
3Chlamyidiaschiffer_pg1413
4На Ванчо постариотkarsijak12
5Mindрluмbеrmindplumber11
6pronoiapolarinerttia8
7На Дедо Најпаметниотi_najubaviot8
8leonidsparleonidspar17
9Mery💎mumamery7
10Mаринчеmarincencence6