TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Брусница Вејн @thebatladym
#reach: 92016   ( 110rd )
#followers: 4312   ( 651st )
#1
Урбан херој е тој што иде на работа со точак по дожд https://t.co/4n6mUsDQaV
25ReTweets103Favorites·Details
#2
Ај идете на јаја паша и лепете им mNoGu UbavO sI pARkiRan на овие што процедурално гасат кола на сред улица и си искачаат.
17ReTweets57Favorites·Details
#4
#7
Недела, ден кога на феминистките им доаѓа жена да им зачисти по дома.
13ReTweets37Favorites·Details
#8
Од серијалот 'ај па ако не вмро да ги вратиме' https://t.co/96ZGpBuRzd
10ReTweets44Favorites·Details
#12
Ви кажа некој дека малата Валерија сепак ќе биде оперирана со покритие од ФЗОМ или битно е да шернува нешто?
9ReTweets39Favorites·Details
#16
Не е битно дечки, само шерирајте https://t.co/cCsN984VIx
16ReTweets7Favorites·Details
#20
AkO nE idEs so TocAk nA rABota pO DoZDot tI Si mrZliV KanCEr na OpsTEstVoTo https://t.co/JEOPWdCKo9
7ReTweets30Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Скорќеkapnkrk75
2PokojniTozajaopokojnitoza61
3Пердуфpikabu0043
4Wannabeiskulirana35
5Џотоgiotto_mkd32
6Скрачиskraci26
7Ентропијаsanjalazanja24
8Брус Вејнов собарmatrixofhell23
9Мациviktorynik22
10Great apenesvakam18