TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Волшебникот✨ @thewizardmk
#reach: 2855   ( 3393rd )
#followers: 69   ( 19744th )
#1
Да го оставиш вифито вклучено навечер, за да те разбуди нејзина нотификација... е тоа е љубов!
3ReTweets7Favorites·Details
#2
Фатиле некој наркоман и цајканот му рекол:
- Сега друже ти ќе појдеш со нас до станица
Наркоманот:
- Шо бе друже, ќе чекаме автобус?
2ReTweets6Favorites·Details
#3
Гаси интернет! https://t.co/LkzXQbiFIb
1ReTweets2Favorites·Details
#4
Го знаете она чувство, кога ќе се најадеш и ќе речеш доста?
- Ни јас!
1ReTweets1Favorites·Details
#6
@DoraRotten кај чамо ✌🏻
0ReTweets4Favorites·Details
#7
Пред 20 години:
1) дипломираш
2) работиш
3) се мажиш/жениш
4) правење деца
Денес:
>Читај го редоследот од позади
0ReTweets4Favorites·Details
#8
Каучот се расцвета на пола, а таа беше ладна како кока кола!
0ReTweets3Favorites·Details
#9
@Dr_Koljo @bonitopp ти направил duck face 😂
0ReTweets2Favorites·Details
#11
Кашлам како дизна на а-пе-ен!
0ReTweets2Favorites·Details
#12
Ако незнае што е ова и не пробала од истите, мала е за тебе пријателе.
#ДоброУтро https://t.co/LXsAFnhBqc
0ReTweets2Favorites·Details
#14
Сте се запрашале ли некогаш, што ако живееме во свет кој некој го држи на дланка и луѓето ги управува по своја желба и за забава?
0ReTweets1Favorites·Details
#15
@TiliaIv чипкаста танга во понеделник наутро
0ReTweets1Favorites·Details
#16
А тебе мазна ли ти е петата?
0ReTweets1Favorites·Details
#18
@lawyer_mkd лето-зимо прозорот на кипање 👌🏻👌🏻
0ReTweets1Favorites·Details
#19
И што ако можам 7пати дневно, кога пак сум сингл? 😩
0ReTweets1Favorites·Details
#20
Буќет за на прв состанок, да знаеме на што сме! https://t.co/Zisx0HHcSo
0ReTweets1Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Doradorarotten5
2Barbarellamackaso9zivoti3
3Шишаркаshisharka_1
4⚔ William Wallace ⚔willwallacejr1
5Viviellesweetana01
6Бапчоthefitzzz1
7Sasho Andonovdr_koljo1
8Битолчанкаbit0lcanka1
9Lilith Lolitanenajadenata1
10✨БизуБизуim_reincarnated1