TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Ѕвончица @tinkerbelche
#reach: 27012   ( 1224th )
#followers: 859   ( 3679th )
#1
Роденден ми е денес и сите ми чеституваат со: Аман ма како на ден на вмро се роди!? Така дремев тогаш у стомак и не… https://t.co/1JR697Qzs4
3ReTweets22Favorites·Details
#2
Ќе станам еден ден, ќе дадам отказ од работа, ќе се ишишам на кец и ќе се преселам у курац негде
1ReTweets10Favorites·Details
#3
Среќа па што дишеме еден здрав чист воздух.. рај планински..белите дробови ни се гулаби бели...седи бе..

Локалите… https://t.co/YEjgEOwqpv
1ReTweets4Favorites·Details
#4
Одма коа ќе станеш и ќе видиш бивши дека ти пишал, не ти треба кафе за да идеш до веце.
Добро утро луѓенца 🔫
0ReTweets4Favorites·Details
#5
Велев, да ме удира некој по гз и модрици да имам 😍па вчера паднав по скали, ренде во газот се сторив не можам од кревет да станам!

СВЕ ми се исполнувааа. нот🔫
0ReTweets4Favorites·Details
#6
Koja dusicka sum jas lugenca 😻 https://t.co/WSLumCIo5D
0ReTweets4Favorites·Details
#7
Ама дека плачев до сега под туш, пошо бебе гол полжав ми дремел во када и јас го фатив со рака мислејќи дека е шајка!!!!!
0ReTweets4Favorites·Details
#8
Немам запалено цигара цел ден! Страв ми е сеа да не откачам и да изгорам две кутии..као што е редот.
0ReTweets3Favorites·Details
#9
Ама дека комарец ми пее приспивна у моментов!
К О М А Р Е Ц
0ReTweets3Favorites·Details
#10
@nema_shansi @marincencence Не дотепа сеа
0ReTweets2Favorites·Details
#11
И еве недела место да дремам на кревет со тебе и да јадеме палачинки (што ти си ги праел со нутела со се)..јас на работа а ти не постоиш.
0ReTweets2Favorites·Details
#12
Ne mozam decko da si fatam bivsiot me prokolna se da mu ebam
0ReTweets2Favorites·Details
#13
Коа ќе ти пише: Кај си се изгуби?
Тој седум месеца го нема,
женска фатил, па раскинал, два пати се развел..ама ти се изгуби.. тоа е тоа 💜
0ReTweets2Favorites·Details
#14
Site cageri na svet gi fativ! Koj me saka tolku neka kazhe sega ili neka molci zasekogas :*
0ReTweets2Favorites·Details
#15
У принцип еднаш годишно се заљубувам до максимум и тој или е од курац, или има девојка..у овој случај е од Грција и има жена.
0ReTweets2Favorites·Details
#16
Ич не сум романтична
0ReTweets2Favorites·Details
#17
Не знам за вас ама јас ја гледам Сузана Спасовска како пее на кинески на канал пет.
0ReTweets1Favorites·Details
#18
Значи оваа Шерон Стоун во "Basic instinct" каква е.. се полезбејчив
0ReTweets1Favorites·Details
#19
@Pinoccio1212 @STRSHLEN Конечно нормални честитки! Фала :)
0ReTweets1Favorites·Details
#20
@subrata_roj Многу фала :)))
0ReTweets1Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1НапаленаЧупакабраninjazelka7
2зокитоzokipokiodbt6
3Б1strshlen3
4Зоран Мијалковzoran_mijalkov2
5Жикат'аzhikatha1
6Еск0барeskobar_od_sk1
7Сон Џоку亀nema_shansi1
8Ненајаденact_a__fool1
9Субрата Ројsubrata_roj1
10Mаринчеmarincencence1