TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Професор Цветковиќ @tome_corner
#reach: 87872   ( 131st )
#followers: 754   ( 4134th )
#1
Есен:
-Германија: Пиво, секс
-Франција: Вино,секс
-Шпанија: Мед, ореви, Секс
-Македонија: туршија, оцет, ајвар , остај ме капнта сум ...
237ReTweets585Favorites·Details
#2
Порано мажените/женетите по бурма се познаваа . У денешно време ако е телефонот сфртен со екран доле , знаеш дека се у брак ил веза ...
51ReTweets176Favorites·Details
#3
Дур го правеа баба и мама ајварот беше храна за сиротиња! От ко ги запотифме газоите и го праиме сами, ни стана КАВИЈАР и храна за боговите
40ReTweets192Favorites·Details
#4
Ја сум дете од мешовит брак ! Мајка ми е женско , Татко ми мушко , што не е јасно ?
37ReTweets146Favorites·Details
#5
ВОДА
-исклучено
СТРУЈА
-исклучено
ПАРНО
-исклучено
ТЕЛЕФОН
-исклучено

извршител
-УКЉУЧЕНО
27ReTweets129Favorites·Details
#6
Прва Балканска војна 4 год
Втора Балканска 4 год
Прва светска 4 год
Втора светска 4 год
Транзиција 27 год ... кој кого подјебава овде ?
25ReTweets97Favorites·Details
#7
Другарка ме замоли дал можам да и го најдам G-Spot. Ве молам кажете ми кај да го најдам тој спот? Прашаф и у телеком,они имале само Хот-Спот
24ReTweets97Favorites·Details
#8
Жените се ко афтобус:
Ако не си на време ке ти кидне
Ако не и се качиш на време, па ке ти кидне
Ако не платиш нема влагање...
21ReTweets87Favorites·Details
#9
Кој го ебе понеделник
Кој го ебе понеделник
Кој го ебе понеделник
Кој го ебе понеделник

Денес е петок , Добро Утро Добри Човеци ...
8ReTweets52Favorites·Details
#10
5 октомври -den na prosvetnite rabotnici , зграпчете ја учителката и правец на настава у природа ... Добро утро До… https://t.co/5GZPvVpbVi
8ReTweets43Favorites·Details
#11
Успешен си во животот коа петок ти е и во понеделник и ко те боли кур што си “Глупи Август” и во Септември ....
Добро Утро Добри Човеци ...
6ReTweets42Favorites·Details
#12
Значи Викент е , не претерујте ! Еве доле малку упутство како - што ... Добро Јутро Добри Човеци ... https://t.co/5EnP1R7XJA
8ReTweets36Favorites·Details
#13
Овие што возат скупи коли ај што мислат и улиците дека ги купиле , ама со прстот бутнат у нос да не ги контролираат и самафорите ебате ....
7ReTweets38Favorites·Details
#14
Поглед на море за релаксирано сабајле ... Добро Јутро Добри Човеци ... https://t.co/X8d3b6i2he
3ReTweets49Favorites·Details
#15
Дали некој има правилна информација на колку години прекинуеш да мислиш на секс и почињаш да пратиш политика ?
Добро јутро Добри Човеци
5ReTweets42Favorites·Details
#16
Еве и ја предизборно , дал да изберам од прасето , дал туршиичка да изберам ... само ракијата ми е сигурен избор ... https://t.co/qtdnDxQdvC
5ReTweets42Favorites·Details
#17
Девојките со ладни ноги имаат најтопла душа и најврели усни .... пуштај парното што би рекла @Shisharka_
8ReTweets30Favorites·Details
#18
От увек сум бил најголем махер да ги заведам нјубавите жени ... додуша бес вкус за мaжи ....
6ReTweets36Favorites·Details
#19
Пичка ви материна демократска !!!
Татко ми , Мајка ми, и Брат ми не сакаа да ми кажат за кого гласале !
4ReTweets42Favorites·Details
#20
Да не знае некој да гледа у шоља ? Што значи овој знак ???? Добро Јутро Добри Човеци ... https://t.co/lD95PeGrHZ
7ReTweets32Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Mindрluмbеrmindplumber37
2Др Арсланагићarslajemenibog36
3Кукуњавскаemmyllija31
4Mery💎mumamery30
5LOVEnoWARoltovski29
6Д.Д.Ј.drndrnjarinja_25
7Г-ѓа Старкmarincepink24
8ХепиАурhepiaur23
9Sasho Andonovdr_koljo22
10Душовадникотvlatkovski21