TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Ленена @travarka_
#reach: 44937   ( 673rd )
#followers: 697   ( 4441st )
#1
Два саати учам и ништо не ми влегува во глава https://t.co/Wi3vTez6c4
13ReTweets54Favorites·Details
#2
Ja bi sega da sum ovde https://t.co/q3oTtMy4CK
6ReTweets29Favorites·Details
#3
Јас мамурна, а мајка ми раскажува како од на колешката синот не му дозволиле да се ожени со таа што ја сакал зошто многу пиела.
3ReTweets30Favorites·Details
#4
6ReTweets17Favorites·Details
#6
Кога ќе видам пајак во соба https://t.co/X2BT9zGqm7
3ReTweets23Favorites·Details
#8
Vo novcanik sekogas se nosi apcinja za ne daj boze i kondom za daj boze hh
4ReTweets18Favorites·Details
#9
Глава ме боли, ми се спие, ми се плаче, не ми се учи и сум под огромен стрес. https://t.co/ToKzBTFS4J
5ReTweets13Favorites·Details
#10
Jas: lele denov super mi trgna i bash sum raspolozena
Anksioznosta: https://t.co/d25XTUx24n
4ReTweets14Favorites·Details
#11
Еве гледам видео каде што машко се шминка поубаво од мене и ме фаќа депресија. 😢
2ReTweets19Favorites·Details
#12
Сакам врската да ми е издржлива и силна како копчињата на кошулава https://t.co/ICsWHtmtaT
0ReTweets24Favorites·Details
#14
Jas koga flertuvam so simpatijata https://t.co/gtYXmY1EOG
2ReTweets11Favorites·Details
#15
Добро утро за сите освен за тие што спијат по 8 и повеќе саати
1ReTweets12Favorites·Details
#16
1ReTweets11Favorites·Details
#17
Аман од жениве дебили што го потценуваат цел женски род дека се лоши шофери. Не значи дека ако ти си очаен возач мора сите други да се како тебе.
2ReTweets8Favorites·Details
#18
Читајќи твитови се зацапав у најголемиот ебан вир. 😒
1ReTweets10Favorites·Details
#19
Не разбирам како тоа лично ве тангира вас моментот дека некој на 30 години има детска соба или бара пари од мајка му за излегување
1ReTweets10Favorites·Details
#20
Не го можам ова станување рано бе. :( хелп
0ReTweets13Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Сеирџијаkoljo_sk17
2Марanglicankata11
3Минерва 🦄feminavenenata11
4Ellie Moira Catricem_etamorfoza9
5АлекСандраalexandra_ynwa6
6[Не]Видливиот™jovica_c6
7Д.Д.Ј.drndrnjarinja_5
8редхедcrvenagla5
9Милка Орео 💜🍁🍂🍃milka_oreo884
10Реџина Филанџиkocevskas4