TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Сара; @trnorushka
#reach: 23272   ( 1386th )
#followers: 3750   ( 775th )
#1
Денес нема да полагам затоа што ми се запалил факултетот. Мислев ова само на филм се случува.
2ReTweets53Favorites·Details
#2
Од каде и е палтото и кој сака да ми го подари? https://t.co/s6Or53HB6z
0ReTweets38Favorites·Details
#3
Како се чувствувам кога ќе ми се обрати некој со “Сари” https://t.co/HIerzYJxsP
1ReTweets34Favorites·Details
#4
Tagni go tvojot BFF na slikava!! 💖
- Ама Ламбе нема Фејсбук профил :( https://t.co/vKzvnN2vcx
1ReTweets26Favorites·Details
#5
Ме застана бездомник додека брзав и дур размислував кај ми се парите за да му дадам нешто ми рече дека сум курва. Светот е прекрасен.
1ReTweets22Favorites·Details
#6
Се заљубив во него кога ми лајкна пет слики од мене на инстаграм од пред три години и не ме заследи <3
1ReTweets13Favorites·Details
#7
На враќање од теретана застанав да си купам чипс. Генијална.
1ReTweets13Favorites·Details
#8
На тема купени followers на инстаграм имам да кажам дека одма се гледа и пресмешно е.
1ReTweets11Favorites·Details
#9
Толку сум сноб за моливи и пенкала што најголем страв ми е некој да не ме праша дали може да позајми некое.
0ReTweets11Favorites·Details
#10
Кутри дискриминирани пушачи, не можат да штетат на други луѓе по кафичи.
1ReTweets7Favorites·Details
#11
Зградава има пет спрата, па претпоставувам дека лифтов е сега на небото. https://t.co/ttWzShIx7K
0ReTweets9Favorites·Details
#12
Ќе направам правило што вика дека не треба да ми ѕвониш попладне во работен ден освен ако не умираш.
0ReTweets6Favorites·Details
#14
@dmregent @JumalaTuoni @tindomiell @0majgad Ние? Проверив дали е се океј, се осигурав дека нема жртви и дека го изгазиле, па пишав. Сигурно сум позагрижена за мојот факултет и сите луѓе во него отколку некој што не знае ни дека го има во зградата.
1ReTweets3Favorites·Details
#15
Не сакам да сум веќе тука.
0ReTweets5Favorites·Details
#16
@0majgad Ама двата кабинети што горат, а и цел спрат се на архитектонски, да кажеш градежен е погрешна информација.
0ReTweets5Favorites·Details
#17
@MarrIjaS @princnabelkonj @QbraveheartQ Бескрајно благодарни
1ReTweets2Favorites·Details
#18
0ReTweets4Favorites·Details
#19
Не сакам да почне утре
0ReTweets4Favorites·Details
#20
Или евентуално https://t.co/2lqwE7P809
0ReTweets4Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Омај(ФАЌИН)гад!0majgad7
2Срна.dmregent6
3ЖРТВА НА РИТУАЛjumalatuoni5
4Вaскa Ефтoвatindomiell5
5ИзиПуizi_pu4
6Муаркоmuarko3
7Гандалф д'Вајтwhitegandalfthe2
8Хаклбери Фина 🌀katiestrummer2
9dat niqqa bетмен🙄😒dimitrov_12
10троен интегралlosh_chovek1