TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Maria Ostric @tvrdastolica
#reach: 31340   ( 1062nd )
#followers: 715   ( 4332nd )
#1
Кога не можеш повеќе, тогаш најмногу мораш.
6ReTweets18Favorites·Details
#2
Стигна конкуренција на Субрата https://t.co/RW8aFuYS5B
7ReTweets12Favorites·Details
#3
За разлика од многу луѓе мачево и вода знае да пушти. 😀😊 https://t.co/skw2VHjBtA
5ReTweets11Favorites·Details
#4
Хало!
-Молиим
Хало!
-Молиим
Рамбо ја те волиим ! 🎧
2ReTweets18Favorites·Details
#5
До кога во Македонија ќе биде обврска на купувачот да обезбеди ситно или точно пари пошо продавачката нема кусур да ти врати, аман.
2ReTweets14Favorites·Details
#6
Шпанија цела да јееее, секој да ја знајеее
2ReTweets13Favorites·Details
#7
Абе се додека партиската книшка е единствен начин да просперираш во оваа наша напатена држава, небитно е дали се ВМРО или СДСМ на власт.
2ReTweets13Favorites·Details
#8
Абе да го симневме некако каучов 😬 https://t.co/xWevpnWhyl
3ReTweets9Favorites·Details
#9
направи нешто глупаво за некој што ти се свиѓа и освои игнор.
3ReTweets8Favorites·Details
#10
Ја се зовем Ивана, а тата ме зове: „Излегувај побрзо од ВЦ два саати се тушираш ќе закаснам ради тебе на работа“.
1ReTweets9Favorites·Details
#11
Пушеле, не пушеле, Дунавка ве сака сите😂 https://t.co/EF1tNoG7Id
1ReTweets8Favorites·Details
#12
малку сон, а многу соништа.
1ReTweets8Favorites·Details
#13
Ова пушачиве пуздер праат у Скопје. #ЧистВоздух https://t.co/VJFAVcgloB
1ReTweets7Favorites·Details
#14
Тука нема време, луѓе и правила, тука сме ние на чекор до вечноста.
- Тоше
1ReTweets7Favorites·Details
#15
Среќата чека на вас, побарајте ја во следниот живот https://t.co/6qxwCLWq3r
1ReTweets6Favorites·Details
#16
Све сам хаос и гола дупета.
1ReTweets6Favorites·Details
#17
Ова snooze ќе ме упропасти тотално.
1ReTweets5Favorites·Details
#18
Јас сум од времето на "оди дома малолетничкее".
0ReTweets8Favorites·Details
#19
Штрудла со вишни ммм, збогум дието! https://t.co/ztDkSgQhHx
0ReTweets8Favorites·Details
#20
Твитер кланови обединете се и одјебете!
0ReTweets8Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Алекс 🇩🇪enginebluewater3
2Ненад Ђорђевић 🇷🇸srpskalegija3
3Zorronightwolf______2
4Usem2use2
5Тара_tara782
6Climber®1aleksandar1
7Хусhuskotosich1
8Командантусcommander_beer1
9Голем Малерbitchkija1
10CaptainObviousjovkovarseni1