TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Зелена @umnicapametnica
#reach: 857   ( 5379th )
#followers: 857   ( 3693rd )
#1
Ја обожавам есента, посебно кога рацете ми се ладни а душата топла и мириса на штотуку испечени костени.
0ReTweets6Favorites·Details
#2
Најгадното нешто што сум го слушнала од девојка е "па јас со шминка спијам".
0ReTweets6Favorites·Details
#3
Елена напрај ова, Елен напрај она... А да ја бациш Елена од кај што мочка може?
0ReTweets5Favorites·Details
#4
Толку се прејадов што мислам дека и хеланки нема да ме соберат
0ReTweets4Favorites·Details
#6
Секое патување со своја приказна!
0ReTweets2Favorites·Details
#7
Одиш на шопинг и купуваш само чораби оти ништо не те собира 🐷😎
0ReTweets1Favorites·Details
#8
Му ги врзав очите, му ги врзав рацете, го соблеков... И со трчање отидов во кујна да ги изедам палачинките што останаа од ручек
0ReTweets1Favorites·Details
#9
Ја незнам што сте се попалиле по стеанскиве глумци/глумици кога нашиве се 100 пати по секси!
0ReTweets0Favorites·Details
#10
@kepeski Мене ми се свиѓа споено :*
0ReTweets0Favorites·Details
#12
Грешката на Тит...
0ReTweets0Favorites·Details
#13
И чорабите ми станаа тесни
0ReTweets0Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Круме Кепески Ботkepeski1