TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

#reach: 54948   ( 481st )
#followers: 997   ( 3210rd )
#1
Дечки, иам уште 5 дена да најдам стан (мал, за самец). Ќе ми помогнете малку?
64ReTweets15Favorites·Details
#2
Колку подолго сум сама, толку помалку ми треба некој.
19ReTweets101Favorites·Details
#3
Шо помалку луѓе сретнам, толку поубав денот.
14ReTweets36Favorites·Details
#4
У последниве неколку мастурбирања, баш за време на оргазмот, у глава ми идат слики на рандом луѓе шо ги глеам секој ден. WTF?!
3ReTweets35Favorites·Details
#5
Мини панични напади, доаѓаат и си одат..
4ReTweets29Favorites·Details
#7
Јас сум таа бабата шо се чешла, додека селото гори.
4ReTweets17Favorites·Details
#8
А кој од вас би ме трпел мене за девојка?
2ReTweets22Favorites·Details
#9
Like i ke ti pisam u dm.
1ReTweets20Favorites·Details
#10
Имам ебено. Немам свршено. https://t.co/DSafZ4YdNl
0ReTweets22Favorites·Details
#12
Не знам за вас, ама мене ми е многу јако коа влевам у туѓи разговори и си лепам лајкови на риплаи шо ми се свиѓаат. https://t.co/DpxrzgiaFB
3ReTweets12Favorites·Details
#13
Колку посекси тело има, толку поглуп е.
1ReTweets16Favorites·Details
#14
2ReTweets12Favorites·Details
#15
Послободна од сега никогаш не сум се чувствувала..
1ReTweets14Favorites·Details
#16
Mi se prai muabet u dm.
0ReTweets16Favorites·Details
#17
Eee nozam da si ja potpram glavata na lavaboto dodeka mockam.
0ReTweets13Favorites·Details
#18
Зошто ме следите?
0ReTweets13Favorites·Details
#19
Цигара после јога.
0ReTweets12Favorites·Details
#20
Ne so tie patetiki, neee..
1ReTweets8Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1PepiPepitoperopepito23
2Дранкенштајн Jr.shtajno19
3Macronimamacronima15
4Waiterwaitermkd15
5Курослав Пичковиќ.p_angjelkoski14
6Jasna Koteskajasnakoteska9
7Г.Влатко Вердерvlatko_werder9
8Goran Peoskiazder9
9Ивана Туфегџиќivanatufte9
10Pavle Bogoevskipavlebogoevski9