TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Тинче @valentingjurov1
#reach: 37249   ( 874th )
#followers: 347   ( 7984th )
#1
Ми кажале: Не гази по луѓе кои се како памук. Сам ќе пропаднеш на дното газејќи ги нив.
16ReTweets45Favorites·Details
#2
Сакам да прашам.
Дали тие што носат само брендови се чувствуваат етикетирани?
6ReTweets35Favorites·Details
#3
Удри тој, јас падни.
Удри јас, јас падни.
Ме отепа животов.
4ReTweets32Favorites·Details
#4
Кога веќе удираш со главата во ѕид, удри најсилно.
*Кај ќе пукне, нека пукне
5ReTweets22Favorites·Details
#5
Одамна не се докажувам.
И се поретко кажувам.
И не е до мене.
5ReTweets20Favorites·Details
#6
Продавам депресија.
Негувана, правилно одржувана и третирана.
Лечи од секаков вид на оптимизам.
Пред употреба растворете со алкохол над 50 степени.
*За несаканите дејства консултирајте се со психијатар
5ReTweets19Favorites·Details
#7
Врне надвор.
Истура внатре.
Време невреме.
4ReTweets21Favorites·Details
#8
Знаев дека не ме бива за инвестирање.
Вложив се во тебе и... пропаднав.
4ReTweets16Favorites·Details
#9
Мислев си ми светилник.
Завршив ко Титаник.
4ReTweets15Favorites·Details
#10
Сакаш да ме видиш во вистинско светло?
Само затвори ги очите.
4ReTweets14Favorites·Details
#11
Колку е се забегано не можеш повеќе ни лудило да глумиш.
3ReTweets16Favorites·Details
#12
Магистер на науки по звање, доктор по психијатрија за другите, а на своите грешки тежок повторувач.
4ReTweets12Favorites·Details
#13
Сабота и пак буден од рано.
Очајно ми треба лоботомија изгледа.
Ама ај, да пробам прво со кафе.
Добро Ви утро убави луѓе 💗.
3ReTweets14Favorites·Details
#14
Многу кружни текови на овој мој животен пат.
2ReTweets15Favorites·Details
#15
Денес, превентивно, дадете на секого по една насмевка.
Добро Ви утро убави луѓе.
https://t.co/kNKbp6I0Oq
2ReTweets15Favorites·Details
#16
Воопшто си немам проблем со килограмите.
Си пијам мастило, си јадам трици.
И гурабии за десерт.
*Диета за сва времена
3ReTweets12Favorites·Details
#17
Дали крајот вака мириса?
Незнам.
Ги изгубив сите чувства одавна.
3ReTweets12Favorites·Details
#18
На моменти твитеров ми личи на "Наша мала клиника".
1ReTweets17Favorites·Details
#19
Си го сакам животов, ако е курва.
Моја курва е.
3ReTweets9Favorites·Details
#20
Безброј борби за овој внатрешен мир...
2ReTweets11Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Chlamyidia Биауреалнаschiffer_pg1450
2редхедcrvenagla34
3Mаринчеmarincencence29
4⭐Мамичка⭐mladamama0327
5Morgana Pendragon_lady_raven_18
6Evianaveevian17
7Битолчанкаbit0lcanka16
8вина невинаnalutilus16
9UltraViolet Heaven6_7characters11
10Д.Д.Ј.drndrnjarinja_8