TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Езерџијата @vasilevski24
#reach: 47965   ( 591st )
#followers: 7538   ( 255th )
#1
Gospodine ne smeete da pusite cigara ovde ova e avion!
E so be da ne me simnes?!
hahahahhahahaha
13ReTweets51Favorites·Details
#2
(free advert)
Ако сакате евтин а убав ајвар ќе си отидете у стокомак и ќе побарате ајвар на Делиција. Ем 125 денари ем исто ко домашен.
8ReTweets14Favorites·Details
#3
Забавно е у група со @dimitrov_1 https://t.co/l4EJ1EBmx1
6ReTweets18Favorites·Details
#4
Шилегов забранува коли до средно водно?! Па тооо царее!
2ReTweets26Favorites·Details
#5
Бритни Спирс сексуално ме злоставуваше во 2007 :(
3ReTweets22Favorites·Details
#6
Секси зегин https://t.co/dFLnCNgrT1
2ReTweets19Favorites·Details
#7
Вака сериозно. Дај бе опрајте се стварно со законов за пушење. Стварно не е кул кај шо има јадење да се пушат цигари.
3ReTweets12Favorites·Details
#8
Просечни кладионичар https://t.co/GwDIlhlgDE
4ReTweets7Favorites·Details
#9
Abe dobar e mercedesot ama edno dobro utro u servis e 100 evra
3ReTweets10Favorites·Details
#10
Dedo mi vikase pare su za brojanje zene su za jebanje aaaahahahahahaha
3ReTweets9Favorites·Details
#11
Просечен фиромјанец у хотел со Шведска маса:
Доручкува, иде кења у вц, се враќа и јаде уште.
2ReTweets11Favorites·Details
#12
Pocituvani cenata na cizmite e 7970 denari.
Da prosetam pa ke se vratam.
2ReTweets11Favorites·Details
#13
Преку кур од политичар што чита претходно спремен текст
2ReTweets11Favorites·Details
#14
У кисела вода се пее шутка не ти бега никола дојде живот другари
0ReTweets15Favorites·Details
#15
стално ме смее на тл тоа е лесно https://t.co/iN13yhrC8q
1ReTweets7Favorites·Details
#16
Brat mozes da go odbies ako ti dava pari ama picka ne smees da odbies niedna
2ReTweets3Favorites·Details
#17
Две недели пред да почне снимањето на Малена, Моника Белучи ме врза за кревет и го исцеди целиот џус од мене... имав само 9 години...
0ReTweets9Favorites·Details
#18
Фала курцу! https://t.co/YEp26nipdu
1ReTweets5Favorites·Details
#19
Лани бев у матично кај сестра ми, оваа година кај колегата, наредна година кај мене...
0ReTweets7Favorites·Details
#20
Abe znam ja da tfitam ubavo ama ne se zamaram
1ReTweets4Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Алегоријаalegorija9
2dat niqqa bетмен🙄😒dimitrov_17
3ЈБургундиjburgundi5
4Ентропијаsanjalazanja4
5Г.Влатко Вердерvlatko_werder4
6Ајван™golem_ajvan4
7Еднорогbrienneoftart3
8Дон Џулсjabatka3
9Batakojabatakoja3
10Г-ѓа Старкmarincepink3