TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Езерџијата @vasilevski24
#reach: 40249   ( 743rd )
#followers: 7465   ( 254th )
#1
Возев со пони точак и едни две у мини купер ме поминаа и ми се смееја... после 150 метри им се дупна гума, а јас ги поминав ѝ им заѕвонев.
9ReTweets38Favorites·Details
#2
Спавате ли мирно Каталонци?
@El_Megunogovic @BrienneOfTart https://t.co/kNCKIMsJ1e
2ReTweets29Favorites·Details
#3
Ристановски е македонскиот Морган Фримен. Би го слушал по цели денови.
3ReTweets19Favorites·Details
#4
Што ако е празник/викенд. Секој ден станување во 6 ко дедо...
2ReTweets16Favorites·Details
#5
Добар ден https://t.co/TubYFLgCx7
1ReTweets14Favorites·Details
#6
Ова ли е тоа живот уште од 20:00 у пижами?
1ReTweets13Favorites·Details
#7
Реченица на пијан балкански маж:
Жени плачат за маж како мене.
2ReTweets9Favorites·Details
#8
Како може да наплаќате за интернет во роаминг коа ми е исклучен нетот? Апдејтите се направени само на вифи.
@VipMK страшни сте
3ReTweets6Favorites·Details
#9
Добро последенденнаработаодутренаодмор утро
0ReTweets14Favorites·Details
#10
decava se ragaat so kompjuter u raka cccc sto ti znaci napredna generacija
1ReTweets10Favorites·Details
#11
#12
Драчевски у Барселона https://t.co/HSIuYs02cs
1ReTweets8Favorites·Details
#13
Денис Родман ми беше како брат
1ReTweets8Favorites·Details
#14
Harry Belafonte - "Banana Boat Song (Day O)" - 1956 https://t.co/eRDeUCOtyK
2ReTweets3Favorites·Details
#15
Стани ајде треба да идеш на работа... https://t.co/tfEfwzT8Ux
0ReTweets7Favorites·Details
#16
Најјаки сме дека со шпањолкава ни збори шпански а ние англиски и се разбираме
0ReTweets7Favorites·Details
#17
Потрошив 45 секунди од мојот живот да ја слушнам бљувотината од "песна" на Елена Ристеска.
0ReTweets7Favorites·Details
#19
@Strshlen дали го стаив телефонот на пунач
1ReTweets4Favorites·Details
#20
На 18ти децембар бројот 8 и бројот 24 ќе заминат во историјата... https://t.co/YlWVaM2dYF
1ReTweets4Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Алегоријаalegorija13
2Шеваљ Грчецel_megunogovic6
3UltraViolet Heaven6_7characters5
4Г-ѓа Старкmarincepink4
5г.Влатко Вердерvlatko_werder4
6Еднорогbrienneoftart4
7Оној со брадатаlegovski3
8Цветотzeflowah3
9Vipvipmk3
10На Баба Најубавиотmrisafov3