TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Маци @viktorynik
#reach: 68092   ( 297th )
#followers: 10982   ( 104th )
#1
31ReTweets38Favorites·Details
#2
освен што се растроени, и неписмени се https://t.co/lzdQFV2q1C
18ReTweets62Favorites·Details
#3
@Gogiche Но зошто да застанеме тука? https://t.co/8ShVSvX9w8
16ReTweets58Favorites·Details
#4
Кога ќе ти се укаже шанса, избегај од реалноста, оди #напланина #наточак и јади #брокула. #TheHappinessEffect
Пинг… https://t.co/r4nTnXI3wB
13ReTweets63Favorites·Details
#5
Не сум твитала пијана од 2013та кога не се замаравме со политика. 2013та врати се!
9ReTweets46Favorites·Details
#6
Добив 280 карактери на твитер, ама празнината од тоа што немам Poll на инстаграм ништо не ја надополнува. Ништо.
4ReTweets45Favorites·Details
#7
200 universities just launched 600 free online courses

https://t.co/NcDgkBe2Ja
11ReTweets17Favorites·Details
#8
Супер е што Машински Факултет и УКИМ генерално, се вклучија со своето богато теоретско и практично знаење во борбата против загадувањето.
7ReTweets23Favorites·Details
#9
Нека се множат

https://t.co/PuJtBdHSE7
7ReTweets22Favorites·Details
#10
Единствено оправдано на дечко ти да му кажеш "сакам друг", е ако тој друг е Елон Маск.
1ReTweets23Favorites·Details
#11
😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍… https://t.co/GzcqU1GaJ9
4ReTweets14Favorites·Details
#12
Година и пол еј. Ај па ако не нека остане на слобода.
4ReTweets14Favorites·Details
#13
Ни ги украдоа изборите во Новаци, ни ги украдоа изборите во Демир Капија, ни ги украдоа изборите во Чешиново Облешево.

#ѓорчев
3ReTweets14Favorites·Details
#14
.@LepotanSmotan ми е идол!
3ReTweets12Favorites·Details
#15
Масовно јадење брокула на планина. На точак.

#фбивент
1ReTweets16Favorites·Details
#16
Тематски. https://t.co/zHGRqyZmgz
2ReTweets12Favorites·Details
#17
Фејсбук ја има тргнато Delete опцијата на постовите (и на пејџови и на профили), може само edit и hide from timeline. Ова е само на десктоп верзијата, на мобилен уште има. Или е баг или мн ќе нè заебат.
3ReTweets9Favorites·Details
#18
Џизс луѓе, избројте до 10 пред да твитнете.
1ReTweets14Favorites·Details
#19
Мени - Информации од јаден карактер.
2ReTweets10Favorites·Details
#20
А временцево можеше да почека и вакво да е во недела, не денес. :(
1ReTweets13Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1D onedoneecoo25
2Шукар Чавелаjovanatozija20
3Брусница Вејнthebatladym20
4Goran Peoskiazder20
5ЖРТВА НА РИТУАЛjumalatuoni19
6Скорќеkapnkrk17
7Ej Brejgogiche16
8Tȟatȟáŋka Íyotakezarkovski15
9dat niqqa bетмен🙄😒dimitrov_111
10Малото Тркалцеmalototrkalce9