TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Vip @vipmk
#reach: 20244   ( 1615th )
#followers: 20244   ( 12th )
#1
Vip@vipmk16 Nov
@El_Megunogovic Се извинуваме за прекините со кои се соочивте во изминатиот ден, Ве молиме во приватна порака пишете ни го Вашиот телефонски број за дополнителна проверка и извинување од наша страна.
1ReTweets2Favorites·Details
#2
Vip@vipmk16 Nov
@angelebe @101ot @bitchkija @WaiterMKD Поздрав друштво. :) Пишете ни во приватна порака ќе проверам што можам да направам за Вас. /Марија.
0ReTweets3Favorites·Details
#3
Vip@vipmk16 Nov
@srce_swatko Се извинуваме за прекините со кои се соочивте во изминатиот ден, Ве молиме во приватна порака пишете ни го Вашиот телефонски број за дополнителна проверка и извинување од наша страна.
1ReTweets0Favorites·Details
#4
Vip@vipmk16 Nov
@srce_swatko Се извинуваме за прекините со кои се соочивте во изминатиот ден, Ве молиме во приватна порака пишете ни го Вашиот телефонски број за дополнителна проверка и извинување од наша страна.
1ReTweets0Favorites·Details
#5
*2018 НЕКА ТРЕПКА ОД СРЕЌА*
Започнете ја Новата година со многу подароци и изненадувања! Со Vip Mobile L добијте неограничени разговори и SMS кон сите национални мрежи и 10GB интернет за само 749 ден./месечно :) https://t.co/w5ocrVzTnr​ https://t.co/yPGyauPfNj via @YouTube
0ReTweets3Favorites·Details
#6
Vip@vipmk14 Nov
@Carevata_Kerka @gorge_kocev Моделот има DUAL камера задна 20MP и 12MP, додека предната камера е 8MP. /Марија.
0ReTweets2Favorites·Details
#7
Vip@vipmk15 Nov
@Dr_Koljo Во моментов имаме пријавено пречка. Колегите работат на решавање. Ќе се среди за брзо. Се извинуваме за непријатностите. /Марија.
0ReTweets2Favorites·Details
#8
Vip@vipmk16 Nov
@Goran_Man @seir_man Убав ден и на Вас дечки :) Поздрав. /Марија.
0ReTweets2Favorites·Details
#9
Vip@vipmk16 Nov
@JumalaTuoni Се извинуваме за прекините со кои се соочивте во изминатиот ден, Ве молиме во приватна порака пишете ни го Вашиот телефонски број за дополнителна проверка и извинување од наша страна.
0ReTweets2Favorites·Details
#10
@gorge_kocev @1Aleksandar Те молам пиши ни во приватна порака како можеме да ти помогнеме. /Марија.
0ReTweets2Favorites·Details
#11
Vip@vipmk14 Nov
@moondowner Здраво Мартин, за жал не издаваме кодови за декодирање на мобилни телефони. /Славчо.
0ReTweets1Favorites·Details
#12
Vip@vipmk15 Nov
@darkhour_seeker Само што добивме информација дека има прекин во моментов. Ќе се среди за брзо. Се извинуваме за непријатностите. /Марија.
0ReTweets1Favorites·Details
#13
Vip@vipmk15 Nov
@gorge_kocev “Get surprised” – link za download: https://t.co/qlBLz3DOfh :) /Марија.
0ReTweets1Favorites·Details
#14
Vip@vipmk15 Nov
@Ognen_K @Natemago Во моментов имаме потешкотија и се работи на решавање од страна на колегите. Оченуваме за брзо да биде решено. Се извинуваме за непријатностите. /Марија.
0ReTweets1Favorites·Details
#15
Vip@vipmk15 Nov
@markoratatata Во моментов имаме потешкотија и се работи на решавање од страна на колегите. Оченуваме за брзо да биде решено. Се извинуваме за непријатностите. /Марија.
0ReTweets1Favorites·Details
#16
Vip@vipmk15 Nov
@JumalaTuoni Во моментов имаме потешкотија и се работи на решавање од страна на колегите. Оченуваме за брзо да биде решено. Се извинуваме за непријатностите. /Марија.
0ReTweets1Favorites·Details
#17
Vip@vipmk15 Nov
@BazeLazevski @Goran_Man Во моментов има пријавено потешкотија со користење на фиксните услуги. Техничките екипи веќе работат на решавање на потешкотијата. /Славчо
0ReTweets1Favorites·Details
#18
Vip@vipmk15 Nov
@GTturbo16v Здраво, во моментов имаме пријавено потешкотија со фиксните услуги. Техничките екипи се веќе на терен и се надеваме дека наскоро потешкотијата ќе биде надмината. /Славчо.
0ReTweets1Favorites·Details
#19
Vip@vipmk16 Nov
@mkg0go Во текот на вчерашниот ден поради технички проблеми на интерните системи на Вип имавме повремени прекини на услугите. Се извинуваме за непријатностите, проблемот е надминат по интервенција на нашите екипи. /Марија.
0ReTweets1Favorites·Details
#20
Vip@vipmk16 Nov
@mkg0go Се извинуваме за прекините со кои се соочивте во изминатиот ден, Ве молиме во приватна порака пишете ни го Вашиот телефонски број за дополнителна проверка и извинување од наша страна.
0ReTweets1Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1kenzoawakenzoawa6
2Mangoran_man5
3твитеркоtweeterkoski4
4г. г. Еџedge9724
5Seir_manseir_man4
6GorgeKocevgorge_kocev4
7Toni Mladenovskimladenovskitoni3
8ЖРТВА НА РИТУАЛjumalatuoni3
9ÅLEKSÅNDÅRaleksandermen3
10Stojan Dimitrovskistojanman3