TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

г.Влатко Вердер @vlatko_werder
#reach: 18   ( 28830rd )
#followers: 18   ( 27811st )
#1
Слаба девојка: Лелее колку сум дебелаа
Дебела девојка: Леле, мора да ослабам
ПРЕДЕБЕЛА девојка: Здраво Влатче, како си?
91ReTweets287Favorites·Details
#2
И запомнете дечки: Албанец кога истакнува знаме тоа е соживот. Македонец кога истакнува знаме тоа е провокација и чист национализам.
76ReTweets189Favorites·Details
#3
А Жаре (еден на еден) најјак ми е кога им ги објаснува шегите демек не ги сфаќаат луѓето у публика, а уствари он не сфаќа дека не е смешен.
60ReTweets227Favorites·Details
#4
Nisam ginekolog ali mogu da pogledam :))) https://t.co/OzDgnjv0Db
63ReTweets184Favorites·Details
#5
Религијата е најголемиот канцер на општеството. https://t.co/MRnQ4KvJj0
52ReTweets143Favorites·Details
#6
#ОнаКога си добил 560 денари на спортска и идеш на исплата. https://t.co/7Q8lMvUis1
47ReTweets135Favorites·Details
#7
Igrale svinji kanter i ednata rekla eeeeeeej bez kolenje hahahhaha
34ReTweets95Favorites·Details
#8
Девојкиве на ФБ имаат по 20 слики со различни другарки и на сите дискрипшн My other half....Па више халфови имате него цела Премиер Лига!
27ReTweets107Favorites·Details
#9
Zenite koga ke vladeat so sfetot nema da ima vojni, samo nekoi zemji nema da zborat megjusebno hahahah
29ReTweets87Favorites·Details
#10
Имам приметено дека само корисници на андроид јадат гомна за Ајфон. Тие што користат Ајфон никад не јадат трици за другите, си бркаат работа
26ReTweets95Favorites·Details
#11
#ОнаКога чекаш да ти се апгрејдира кулата на Warcraft 3: The Frozen Throne https://t.co/vS6euMy2NZ
26ReTweets92Favorites·Details
#12
Научете ги децата да сакаат кладилница и ќе немаат пари да се дрогираат. 💯✔️
24ReTweets73Favorites·Details
#13
Lecham od menstruacija. Garancija 9 meseci hahahah
22ReTweets67Favorites·Details
#15
Шокантно! Кандидат за градоначалник си води кампања!? Како не му е срам ццц... https://t.co/Fc2H6UzKg2
20ReTweets64Favorites·Details
#16
Kako kinez drzhi dieta?
- Jade so edno stapce hahah
17ReTweets64Favorites·Details
#17
Можам да те избришам од животов без око да ми трепне.

*Нека трепка*
19ReTweets53Favorites·Details
#18
Za da stanes bogat treba da si legnes bogat hahah
19ReTweets53Favorites·Details
#19
Decki abe za bliznacinja moze 36 meseca trudnicko? Hahahhaha
16ReTweets60Favorites·Details
#20
Veruvas vo ljubof na prv pogled ili da pominam uste ednas so fora od posle konfliktot 2001
15ReTweets61Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1dat niqqa bетмен🙄😒dimitrov_142
2🐇🍂Шеки Шеваљ🍁🐰el_megunogovic41
3Eterno Madridistarmfcmk38
4[Не]Видливиот™jovica_c32
5г. Влатко Вердерvmro_do_grop31
6Џеновезеdzenovezee27
7Леголасvajldy24
8Shaylascofidex23
9ЧеститиЦареzlateb22
10Флафиkarfiolka22