TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Душовадникот @vlatkovski
#reach: 56555   ( 455th )
#followers: 1370   ( 2360rd )
#1
Иаме победа. https://t.co/DkBhaehs6G
58ReTweets129Favorites·Details
#2
Редно време е да се легализира проституцијата, се утепаа од лажење дека се манекенки.
9ReTweets36Favorites·Details
#3
Жениве ако продолжат со фригидно феминистичкиот однос убавиот и упорниот ќе почнат меѓу себе да се ебат.
8ReTweets23Favorites·Details
#4
Најлошо е кога си во право а не ти е мило заради тоа.
6ReTweets23Favorites·Details
#5
Јебеш успех ако се јебеш за успех.
3ReTweets23Favorites·Details
#7
Продавачкиве у маркет се многу двосмислени, ме глеа у очи и се обраќа на колешката "Ане, сакам да пушам, прееска испушив набрзина".
5ReTweets13Favorites·Details
#8
Извршителот,Гордан Станковиќ минатата година имал приходи од околу 600.000 евра.Добивката на извршителот Станковиќ изнесува 267 илјади евра.
3ReTweets19Favorites·Details
#9
Ја би го испитал оној оперскиот пејач што сеа го нема нигде, шо лапаше кеш за ден на дрвото.
3ReTweets8Favorites·Details
#10
Многу ретко, али, на некои жени не им е битно со што ќе дојдеш по нив, битно е да дојдеш.........
3ReTweets7Favorites·Details
#11
Социјални мрежи за антисоцијални особи.
3ReTweets7Favorites·Details
#12
Пољаците имаат најприкладен превод за селфи. https://t.co/cnXcBdFj3O
3ReTweets6Favorites·Details
#13
Инаку во Автокоманда има дрво на кое виси многу долен веш, се чека ЊуЈорк Тајмс да напише статија за истото. https://t.co/2uZUcypv5y
1ReTweets10Favorites·Details
#14
Скопје, голем град, полн со луѓе, а во него нема жива душа.
1ReTweets10Favorites·Details
#15
Се дешава ❤️ https://t.co/qnP5TeXHu9
3ReTweets4Favorites·Details
#16
Па сега Бугарите кај Саем ко ќе налупаат згради, па кога ќе ми населат уште Македонци од внатрешноста, па то гужви, па то лепота.....
2ReTweets6Favorites·Details
#17
Луѓенца, дружете се само со оние што ви го разбираат хуморот, другите само ќе ви судат и онака.
2ReTweets5Favorites·Details
#18
Саундтрак не е музика за играње, саундтрак се слуша сам, у затемнета соба...ти и емоциите.
1ReTweets8Favorites·Details
#19
Дај храна, чоек. https://t.co/QgRXQKk3N1
0ReTweets11Favorites·Details
#20
Би се оженил со некоја селанка у Франција што одгледува вино. Плус ќе праам козја сурутка.
1ReTweets7Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Wannabeiskulirana156
2Професор Цветковиќtome_corner45
3Windunejardin40
4PokojniTozajaopokojnitoza39
5Sasho Andonovdr_koljo38
6Darko Lazarevskidlazarevski21
7drugarkanajvnuka17
8Minelawitches16
9Бранка Црвенковскаcrnasoplavkoren9
10Мониmonipucval9