TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

iBOY☘️ @yelrambobtwo
#reach: 80606   ( 191st )
#followers: 3174   ( 959th )
#1
колку убав проблем беше.. https://t.co/CxffIK9oSj
28ReTweets103Favorites·Details
#2
#3
ако не се трудат двете страни, ништо од врската!
15ReTweets67Favorites·Details
#4
нејќам многу!💚 https://t.co/lZYW907V8v
12ReTweets54Favorites·Details
#5
да не правевме грешки, од кај искуства?
15ReTweets44Favorites·Details
#6
колку прљави души, се жалат воздухот не бил чист<3
15ReTweets44Favorites·Details
#7
сите заљубени а никој со никој не се сака!
12ReTweets41Favorites·Details
#8
оние кои се преправаат дека ве сакаат, по штетни се од оние кои не ве сакаат!
14ReTweets35Favorites·Details
#9
фејвај твитови не твитерџии!
8ReTweets52Favorites·Details
#10
Park Shuma GaziBaba<33 https://t.co/C73W60Sa3H
7ReTweets53Favorites·Details
#11
дечко...
- мал сум за тебе..

:DDD
12ReTweets38Favorites·Details
#12
epa aj ako ne Osmanliite da gi vratime
11ReTweets34Favorites·Details
#13
7ReTweets43Favorites·Details
#14
7ReTweets43Favorites·Details
#15
лисјата убави се за сликање, ама оди чисти ги по улица да те видам!
9ReTweets33Favorites·Details
#16
ноќта е иста за сите, мракот ни е различен!
7ReTweets37Favorites·Details
#17
не сте јаделе леб и шеќер, затоа сте вакви!
5ReTweets41Favorites·Details
#18
еден ден сите ќе не нема луѓенца! 🎉
8ReTweets32Favorites·Details
#19
со кола си?
- не со s e s t r a t i
10ReTweets26Favorites·Details
#20
ако има крај, не може да биде среќен крај!
9ReTweets27Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1⭐Бунтовничката⭐buntovnickata36
2Д.Д.Ј.drndrnjarinja_34
3💝 Џесика Лајонес 💝jovanka00825
4Марсовчеthe_aliengirl24
5Хусhuskotosich20
6Поглиачиsmoothmanmk18
7Каља ☆katemagritte18
8✨БизуБизуim_reincarnated18
9form voltronifyoungmetrod16
10Арсеналовецarsenalec715