TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Mrs. Jones @zanalevska
#reach: 60985   ( 399th )
#followers: 775   ( 4048th )
#1
Нашава средба не е грешка...
Љубов е...
16ReTweets60Favorites·Details
#2
Кога ќе дојдеш до крајот на патот продолжи низ природата.
17ReTweets48Favorites·Details
#3
Овде...
Далеку од се...
Скриено...
Опуштено.... https://t.co/bciUSVsBn2
12ReTweets39Favorites·Details
#4
Душички❤❤❤❤❤❤ https://t.co/85c9iLKmym
11ReTweets40Favorites·Details
#5
Ако ти требам знаеш каде да ме најдеш
9ReTweets44Favorites·Details
#6
Порано мислев дека сум од друга планета...
Сега сум сигурна дека е така
12ReTweets34Favorites·Details
#7
Се е исто...
Сеуште те нема...
12ReTweets34Favorites·Details
#8
Ти си ми...
Несоница...
Немир во срце...
Душа...
Надеж...
Љубов...
12ReTweets33Favorites·Details
#9
Годишнина...
Една година на твитер...
Запознав добри луѓе...
Среќа моја што ве имам ❤❤❤
8ReTweets45Favorites·Details
#10
Многу добро ни иде муабетот
Јас- пишувам...
Ти - seen...
9ReTweets37Favorites·Details
#11
Болка во срце...
Бура од мисли...
Копнеж по нас...
9ReTweets35Favorites·Details
#12
Еден впечаток кога ќе прочиташ
Друг впечаток кога ќе чуеш
11ReTweets27Favorites·Details
#13
И тој е сам
Ветрот ми шепоти
Го боли се
Го мачи се
Му доаѓа да заплаче
И нему како мене
Да застане сред улица
И до небо да викне...
❤😘❤😘❤😘❤
6ReTweets40Favorites·Details
#14
Две убавини во една слика https://t.co/rpfCGdWujS
9ReTweets28Favorites·Details
#15
Дај ми прегратка на вересија...
Со камата ќе ти вратам...
9ReTweets27Favorites·Details
#16
Љубовта ја покажуваме со ❤
Среќата со 🍀
А душата?
9ReTweets26Favorites·Details
#17
Средба...
Прегратка...
Воздишки од среќа...
Времето лета...
Не сопира...
8ReTweets29Favorites·Details
#18
Кога нема нешто паметно да се каже, тогаш молчи
Затоа молчам
Памет немам
9ReTweets25Favorites·Details
#19
Мислам заборавено...
Само мислам...
Тука си сеуште...
Во мисли...
Во срце...
8ReTweets27Favorites·Details
#20
Последна желба?
Да не дојдеше до тоа прашање
6ReTweets32Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1iBOY☘️yelrambobtwo11
2Boza E,epa sto I :)aureliius17
3GorgeKocevgorge_kocev7
4ПлавоБелservicecrew_5
5kenshiro ' s fistdobrilco4
6Caribi 1201bozinovskizlat13
7⭐Мамичка⭐mladamama033
8Хартиганmad_hartigan2
9Само својheathcliff_mk2
10Dream Housedreamhouse992