TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

👽Aлиен'ка👽 ex Angel Dust🚬 @zeznataskorpija
#reach: 69120   ( 302nd )
#followers: 462   ( 6394th )
#1
Те знаат ли од дома дека си кај мене во срцево?
53ReTweets148Favorites·Details
#2
Како што мајка знае љубов да ти покаже никој друг!
#ЕднаЕмајка https://t.co/6O8CId10gr
30ReTweets151Favorites·Details
#3
Те мислам...ама не ти кажувам.😍 https://t.co/Pj2RKbTpwN
15ReTweets73Favorites·Details
#4
Синко на мајка...првачето ми направи честитка за роденден 😀😘🤗😚😆😄😍 https://t.co/uydpM6c8Lu
10ReTweets83Favorites·Details
#5
Твоја е онаа иако сите ја гледаат неа...
Али она те гледа само тебе.
20ReTweets52Favorites·Details
#6
Се започнува со допишување 24/7...и на крај завршува само со: seen
18ReTweets58Favorites·Details
#7
Тој што ќе ти го полни фрижидерот со торти...ее тој! https://t.co/yXIP0EeRsk
11ReTweets77Favorites·Details
#8
Ми дојде комшијата на гости😍 https://t.co/RC01MtVMSV
11ReTweets73Favorites·Details
#9
Кога синко ти помага да направиш ручек...најсладок ќе е😊 https://t.co/Ch8uf5vETl
8ReTweets78Favorites·Details
#10
Љубов е кога со еден потег ќе ти ја зоврие крвта.
16ReTweets44Favorites·Details
#11
Од позитивни работи ми беше тестот за бременост пред 6 години.
И еве секој ден ми е позитивен со него.😍
(*синко мал).
7ReTweets66Favorites·Details
#12
Ти фали даска...со витамини.😀 https://t.co/KUcMQhWgeV
13ReTweets48Favorites·Details
#13
Бегај подалеку од тој што ти бара:рачиња,ноџиња,гзиња...
Биди со тој што ти ја бара душата полна со љубов.
16ReTweets37Favorites·Details
#14
За роденден те сакам тебе како поклон!
Спакувај се во пакет и пред врата да те најдам.
*19ти овој месец, ни ден покасно.
12ReTweets49Favorites·Details
#15
Како што неможам без благо,така неможам без тебе! Љубовта за некого е слатка а за некого горка...на тебе е да одбереш. https://t.co/9ECvWQaln7
11ReTweets51Favorites·Details
#16
Денес ми е родендееееен!
Жива и здрава да сум...другото само ќе си дојде.🎂🥂🍾 https://t.co/KQMgHWD66L
5ReTweets69Favorites·Details
#17
Изгубен е сон.
Се замолува чесниот пронаоѓач да ми го врати како знае...јер неможам веќе без спиење.
12ReTweets42Favorites·Details
#18
Понекогаш е доволно иако молчам само да ме погледнеш во очите.
Е тогаш ќе разбереш дека јас и кога молчам љубам.
11ReTweets41Favorites·Details
#19
Заследиме...
Одследиме...
Заследиме...
Отследиме...
Што ви е бе?
Е не ве следам веќе,шо сум јас интерпол!?😂

#FBI
10ReTweets44Favorites·Details
#20
Не ми јади душава...
Изеди ми ја устава намачкана со еурокрем.😍
13ReTweets33Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Ale✘ ♎️✈️®ace_pilot1574
2На Дедо Најпаметниотi_najubaviot46
3Поглиачиsmoothmanmk42
4Aleksandararkenstone2831
5bebebebence_malo28
6САЛЕsale_bt127
7Snezanasnezana2828988218
8⭐Мамичка⭐mladamama0316
9Премиерката 👑bellareginab14
10Vlagam_domagleam_zakluceno14