TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Жикат'а @zhikatha
#reach: 55918   ( 468th )
#followers: 2149   ( 1459th )
#1
Ќе ти фали, ќе ти фали, ќе ти фали.. и уште повеќе ќе ти фали.
16ReTweets48Favorites·Details
#2
Розите се црвени,
Пижамите ми се тегет
А мор не ми глуми лудило
Елај си си в кревет.
12ReTweets59Favorites·Details
#3
Вистинска убавица е... https://t.co/sZclGUtpsn
13ReTweets47Favorites·Details
#4
Нашио нов цимер https://t.co/VGsko0rsfw
2ReTweets64Favorites·Details
#5
"Љубовта не е политика. Или сакаш некого или не."
10ReTweets31Favorites·Details
#6
Со 140 карактери стигаа да се напраат партал по тл. Сега со 280 ќе се испоколат, затруднат, абортираат и лек за сида ќе најдат.
7ReTweets24Favorites·Details
#7
2 нешта не знаат и не бројат години:
1. Вистинска љубов
2. Кремче на лепче
7ReTweets21Favorites·Details
#8
Мене уште не ми е јасно како некој на заебанција може да врати со вреѓање?! А од друга страна пак да се претставува ко мирољубив, културен, фин...
6ReTweets23Favorites·Details
#9
Болат спомени. Болат денови. Години. А "Требаше" е најглупавиот збор што воопшто постои.
4ReTweets25Favorites·Details
#10
Толку ли е тешко да сфатиш дека некој стварно се грижи за тебе?
5ReTweets22Favorites·Details
#11
Кондом може да пукне неколку пати, ама филмот еднаш.
5ReTweets21Favorites·Details
#12
Ја видов. Воопшто се не се променила. Насмеана и весела. Се гледаше дека и' е убаво. Како да беше само доволно што ја видов.
5ReTweets21Favorites·Details
#13
3 убави добри утра сабајлево:
1. Добро утро повик
2. Добро утро кафе
3. Добро утро убај луѓе
5ReTweets14Favorites·Details
#14
Колку од 0 до "влијателен/а" си патетичен за да имаш 7-8 лажни профили?
2ReTweets17Favorites·Details
#15
Како да кажем..? Најубоо кафе праем. https://t.co/fLuCZVvugO
1ReTweets18Favorites·Details
#16
За добра ноќ се потребни двајца.
#Одјава 💚
1ReTweets16Favorites·Details
#18
Денес:
- "преживеав" стомачен вирус.
- ми се јави другарка и ми кажа дека ќе сум вујче
- прекинав контакт за стално со личност што беше "канцер" за мене
Јебига. Тежок живот.
#ДобраНоќ улај 💚
1ReTweets14Favorites·Details
#19
https://t.co/ZTlx6ctmL4
... and I will try to fix you 💚
3ReTweets8Favorites·Details
#20
Како само некои луѓе се расфрлаат со "Те сакам" мислиш на пазар 3 за 100 го купуваат.
2ReTweets10Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1една неБитнаnanu9900134
2металхедpsuchopompx31
3Novamore_nova23
4Mаринчеmarincencence16
5На Дедо Најпаметниотi_najubaviot15
6Мимикријаmajaspasovska112
7Флафиkarfiolka10
8✨БизуБизуim_reincarnated9
9La Perra Friaperra_fria8
10Реџина Филанџиkocevskas8